Yeşil Abanoz Sandık

Gamer

Gamer
Mesajlar
1,164
En iyi cevaplar
0
Puanları
0
5989302b0f25441c9c8ab557.jpg

Yeşil Abanoz Sandık

Giriş


Merhabalar değerli ForumGamerTR üyeleri, Sizlere bu konumda Metin2 oyununda bulunan yeşil abanoz sandığını tanıtacağım hemen başlayalım.

Metin2 Oyunu Nedir?

Bu oyun MMORPG türüne dahil olan bir oyundur, amacınız her MMORPG oyununda olduğu gibi karakterinizi geliştirip klan(lonca) kurup diğer oyuncuları alt etmektir, karakterinizi geliştirmek için görev yapabilirsiniz veya slot(canavar) öldürerek karakterinizi geliştirebilirsiniz, Metin2 oyununun çıkış tarihi Mart 2005 tarihidir, eskisi gibi oyuncu sayısı fazla değil, ancak hatırı sayılabilecek sayıda oyuncuya sahiptir, örnek oyun resimleri altta mevcuttur.Oyun nasıl indirilir?

Metin2 orijinal sitesine girip ilk önce kayıt olduktan sonra indirmelisiniz, indirilen dosyayı çalıştırdıktan sonra kendi kendine patch(yama) yapacaktır, patch(yama) bittikten sonra oyunu başlatabilirsiniz.

Sunucu Seçimi Nasıl Olmalıdır?

İstediğiniz sunucuyu seçebilirsiniz ancak, en yeni veya en eski sunucuyu seçmeniz sizlere avantaj sağlayacaktır; bu sunucularda oyuncu fazla olacağından, hem yardım almanız kolaylaşır hemde ticaret daha canlı olacaktır.

Yeşil Abanoz Sandık Ödülleri Nelerdir

Metin2Wiki sitesinde yazılanlara göre sandıktan çıkabilecek ödüller şunlardır, ancak güncellemelere göre değişkenlik gösterebilirler.

Kutsama Kağıdı
Efsun Nesnesi
Ejderha Kağıdı
Arttırma Kağıdı
Kritik Vuruş ŞansıX5
Delici Vuruş ŞansıX5
Zen Fasulyesi
Ruh Taşı

Yeşil Abanoz Sandık Nasıl Elde Edilir?

Etkinlik'den düşürebilirsiniz veya biyolog araştırma görevi 5 isimli görevi bitirirseniz size görev ödülü olarak verilir, göreve başlayabilmek için 70.Seviye'ye ulaşmalısınız, piyasa fiyatı her sunucuda farklıdır, anadolu sunucusunda 10M(yang) iken turkey sunucusunda 5M olabilir etkinliklere(event) göre fiyatlar ani düşüş yaşayabilir.

Benzeri Abanoz sandıklar

Sırasıyla Kırmızı, İhtişamlı, Sarı, Parlak Yeşil, Mavi ve mor olmak üzere 7 adet abanoz sandığı mevcuttur,ancak hepsinin ödülleri farklıdır görev seviyesi arttıkça ödüllerin kalitesi artmaktadır, hepsi biyolog görevleriyle elde edilmektedir, en değerlisi mavi olandır ve 2 farklı biyolog görevinde elde edilebilir.

Teşekkürler

Yeşil Abanoz Sandık isimli konumuz buraya kadardı okuduğunuz için teşekkür ederim sonraki konularımda görüşmek üzere!

 

Üst