Yeteri kadar oyuncu çekemedik ne denersek deneyelim yapamadık bundan dolayı plugin ve mapı sattık herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar. Duyduğuma göre

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeteri kadar oyuncu çekemedik ne denersek deneyelim yapamadık bundan dolayı plugin ve mapı sattık herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar. Duyduğuma göre mapı ve pluginleri alan arkadaş survival açacakmış haberiniz olsun.​

Son düzenleme:

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildler hoş duruyor ancak; edit için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
Özellikler de hoş duruyor, açılış günü orada olacağım :)

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildler hoş duruyor ancak; edit için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
Özellikler de hoş duruyor, açılış günü orada olacağım :)
İlk önce yorumun için teşekkürler. Dediğin gibi diğer buildler ile edit karşılaştırıldığında edit bayağı sade biliyorum ancak aklıma bir tasarım gelmediğinden dolayı böyle bıraktım eğer güzel bir şey düşünürsem yapacağım. Belki Spawn'a ekleyebilirim. Özellikler için ise biraz daha eklemeler yapıyorum kırmızı renkle özelliğin yanında YENİ yazacağım zaten.
Yanına yazamadım üstüne yazdım :).

Son düzenleme:

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum öncelikle demirdepo özelliği değişik fikir olmuş güzel yani.Fakat Adakitinde verilen eşyalarla çok yüksek lvl yapılabilir.Biraz azatılmalı bence serverin geleceği açısından onun dışında bu minyon sistemi neden ekleme isteği duydun servere opskyblok serverde kırıktaşı napacaz ?

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum öncelikle demirdepo özelliği değişik fikir olmuş güzel yani.Fakat Adakitinde verilen eşyalarla çok yüksek lvl yapılabilir.Biraz azatılmalı bence serverin geleceği açısından onun dışında bu minyon sistemi neden ekleme isteği duydun servere opskyblok serverde kırıktaşı napacaz ?
Yorumun için teşekkürler şöyle anlatayım: Sky Rütbe levelleri bayağı fazla olduğundan dolayı ondan yana bi sıkıntı görmüyorum. Minyon ekleme sebebim ise bir sistem eklicem minyonu isterse kullababilir isterse minyon kullanmaz eve gidince sistemi yapıp forumu düzenleyeceğim o yeni sistemi yazıcam.

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu düzenledim yani sistemi ekledim konuya bakabilirsin :). Görüşlerini bekliyorum.

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu düzenledim yani sistemi ekledim konuya bakabilirsin :). Görüşlerini bekliyorum.
Dostum sisteme baktım beğendim Gayet güzel olmuş fakat kırıktaşın çıkma süresini çok ince ayarlaman gerekiyor.Aksi takdirde sınırsız cp kasılabilir.Onun dışında adakitte verilen eşyaların azaltılması konusunda ısrarcıyım ben şahsen serverlere girdiğimde ilk başta is top yazarım adamın ada lvli çok ise yada end spawner gibi saçma sapan spawnerler varsa direk çıkarım serverden bilmiyorum ama bu benim görüşüm.

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum sisteme baktım beğendim Gayet güzel olmuş fakat kırıktaşın çıkma süresini çok ince ayarlaman gerekiyor.Aksi takdirde sınırsız cp kasılabilir.Onun dışında adakitte verilen eşyaların azaltılması konusunda ısrarcıyım ben şahsen serverlere girdiğimde ilk başta is top yazarım adamın ada lvli çok ise yada end spawner gibi saçma sapan spawnerler varsa direk çıkarım serverden bilmiyorum ama bu benim görüşüm.
Herkesin görüşü önemlidir düşündüğünü söylediğin için teşekkürler. Dediğin gibi kırık taş çıkma oranını ince bir şekilde ayarladım. Ada kitde verilen itemler ise arkadaş ile konuştum o da iyice düşündükten sonra "Aynen fazla olmuş onu biraz ayarlar mısın?" dedi bende az sonra onları düzenleyeceğim. Sunucuda End Sp, Sünger Sp, Maden Spawnerlerinden var lakin bunlar CP ile alınabiliyor veya kasadan çıkabiliyor yani imkansız değil.

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkesin görüşü önemlidir düşündüğünü söylediğin için teşekkürler. Dediğin gibi kırık taş çıkma oranını ince bir şekilde ayarladım. Ada kitde verilen itemler ise arkadaş ile konuştum o da iyice düşündükten sonra "Aynen fazla olmuş onu biraz ayarlar mısın?" dedi bende az sonra onları düzenleyeceğim. Sunucuda End Sp, Sünger Sp, Maden Spawnerlerinden var lakin bunlar CP ile alınabiliyor veya kasadan çıkabiliyor yani imkansız değil.
Dostum spawnerlerin elde edilmesi çok saçma tabi lvlleri vs. bilmediğim için çok net konuşamam ama elbet onları alınca yüksek bir lvl gelecektir.Buda yeni gelen insanların oynama hevesini kaçıracaktır./is top yazar 1. sıradaki 3milyon ada leveline sahip ise bırakır gider direk çünkü bu oyunun amacı sıralamada 1. olmak fakat eğer 0 dan başlayan biri için 3 milyon kasmak hayal gibi bir şey olur tabi ilk 1-2 hafta böyle bir şey söz konusu dahi olamaz.Fakat serveri uzun ömürlü açtıysan sünger ve end spawnerlerini serverden kaldırmanı şiddetle tavsiye ederim.

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum spawnerlerin elde edilmesi çok saçma tabi lvlleri vs. bilmediğim için çok net konuşamam ama elbet onları alınca yüksek bir lvl gelecektir.Buda yeni gelen insanların oynama hevesini kaçıracaktır./is top yazar 1. sıradaki 3milyon ada leveline sahip ise bırakır gider direk çünkü bu oyunun amacı sıralamada 1. olmak fakat eğer 0 dan başlayan biri için 3 milyon kasmak hayal gibi bir şey olur tabi ilk 1-2 hafta böyle bir şey söz konusu dahi olamaz.Fakat serveri uzun ömürlü açtıysan sünger ve end spawnerlerini serverden kaldırmanı şiddetle tavsiye ederim.
Tavsiyen için teşekkürler ama kalması bence sorun olmaz neden dersen level veren bloklar CP ile satın alınabilecek. End Taşı Spawner ve Sünger Spawner aşırı bir level vermiyor ve attığı blok sayısı da aşırı değil gayet makul bir seviyede. Bundan dolayı kalmasında bir sakınca görmedim.

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tavsiyen için teşekkürler ama kalması bence sorun olmaz neden dersen level veren bloklar CP ile satın alınabilecek. End Taşı Spawner ve Sünger Spawner aşırı bir level vermiyor ve attığı blok sayısı da aşırı değil gayet makul bir seviyede. Bundan dolayı kalmasında bir sakınca görmedim.
Peki yarın görüşürüz :)

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu ve Buildler dahada geliştirilmeli

GorkemFx
Yorumun için teşekkürler. Spawn ve marketin gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Sadece edit kötü gözüküyor o da bir aksilik olmazsa ileride değiştireceğim.

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar sunucumuzda bir kaç bug yani açık vardı bundan yararlanarak sunucunun kolay olmasına rağmen o açıktan yararlanarak daha da hızlı kasıldılar ve ilk günden 150k civarı ada leveline ulaştılar ve bazı arkadaşlar şikayet etti. Bizde sunucuyu sıfırlamaya karar verdik daha ilk günden böyle bir şey yaşandığı için özürlerimi sunuyorum lakin telafi olacaktır. Bugün biraz geç yatarak sunucuyu bir daha sıfırlamamak için tüm problemleri gidereceğim. Sıfırlayacağım için fazla uzun süreceğini sanmıyorum işim bitince açılış saatini yazacağım.

Son düzenleme: