YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

DarkLeaveTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Klasöre çıkart diyorum fakat hata veriyor. Arşiv bozuk diyor. Neden ?
Resource Pack ı ayrıyetten çıkarttım. Minecraftın içine attım. Ama Mapı çıkartırken hata veriyor :(

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bazı pc lerde dediğin sorun olabiliyor. İngilizce versiyonunu dene.

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Outlast'a mi özendin? :)

Astradon Adam tarafından MineCraft Türk'e Yollandı.

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:D herkes öyle söylüyo ama haritanın outlast'la veya orphanage filmiyle bi bağlantısı yok. benzerliklerin hepsi rastlantısal. hikaye tamamıyla orijinal ve bana ayit yani. :)

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D herkes öyle söylüyo ama haritanın outlast'la veya orphanage filmiyle bi bağlantısı yok. benzerliklerin hepsi rastlantısal. hikaye tamamıyla orijinal ve bana ayit yani. :)

Yok ben hikayeden bahsetmiyorum bu mapi yapmaya outlast tan özenmissin gibi geldi. Bide sonu cok kötü ayni outlast gibi

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yok ben hikayeden bahsetmiyorum bu mapi yapmaya outlast tan özenmissin gibi geldi. Bide sonu cok kötü ayni outlast gibi

Dedigim gibi outlastla bi benzer alıntı veya özenmişlik yok. Ayrıca oyun daha bitmedi yani daha 2. Ve 3. Bölümlerde gelicek . 1 in sonunu beğenmemiş olabilirsiniz ama oyunu daha yapmaya başlamadan tüm hikayeyi ve seneryoyu bitirmiştim.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanıtım filmine bence bu müziği koy.. Ayrıca map profesyonel olmuş.. Konuya biraz daha güzel yazarsan çok daha iyi derdim çok yanlışlar var s@Çm@ yaz kabul ama eksik kelime yaz(ma)..

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tanıtım filmine bence bu müziği koy.. Ayrıca map profesyonel olmuş.. Konuya biraz daha güzel yazarsan çok daha iyi derdim çok yanlışlar var s@Çm@ yaz kabul ama eksik kelime yaz(ma)..

Beğenmene sevindim. Ve konu acma konusunda haklısın . Forumlara alıskın degilim . Daha iyisini yaparım bidahakine

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
remo ben bi map hazırlıyorum yine korku mapı .tecrübeli biri olduğundan yârdim istiyorum :) Skype; direngolden
bu arada mapi çok beğendim bayaa korktum :D

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
remo ben bi map hazırlıyorum yine korku mapı .tecrübeli biri olduğundan yârdim istiyorum :) Skype; direngolden
bu arada mapi çok beğendim bayaa korktum :D
haritayı beğenmene sevindim :) kusura bakma pc ye bi kaç dakika vakit ayırabiliyorum sınavlarım yüzünden. Yani skypedan yardım edemem. ama mesaj atarsan cevap verebilirim :) başarılar

antgencliko7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft ın bu kadar korkunç olabileceği kimin aklına gelir ki :D indirmeye cesaret edemedim ama helal olsun tebrik ederim