YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

ademirbas17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harika ama kısa bir sonuca gitse daha iyi olurdu :)

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mapi ilk önce izledim izlerken korkunç gelmedi sonra kuziyle oynarken altıma s....dum. Harbi korkunç harita eline sağlık.Acaba nasıl devam ettirceksin.Devamını sanırım yine izliyiceğim.Oynamak yemiyor. :D

sakocuk12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baya Korktum :/

yav bloklardan oluşan biir korku haritasından nasıl korkuyonuz pixel pixel bişe her block da 96 pixel olan oyundan niye korkarsınız?

Oynadım.Eline sağlık kardeşim çok güzel yapmışsın.Ama bir kaç yer hariç yüz hatlarım bile değişmedi.Bence birkaç kodlama dili öğrenip gerçek bir korku oyunu yapmalısın.Hikayen çok iyi.Unity Engine den başlayabilirsin oyun yapmaya.Hemde çok zor değil.2 güne öğrenirsin.

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Baya Korktum :/

yav bloklardan oluşan biir korku haritasından nasıl korkuyonuz pixel pixel bişe her block da 96 pixel olan oyundan niye korkarsınız?

Oynadım.Eline sağlık kardeşim çok güzel yapmışsın.Ama bir kaç yer hariç yüz hatlarım bile değişmedi.Bence birkaç kodlama dili öğrenip gerçek bir korku oyunu yapmalısın.Hikayen çok iyi.Unity Engine den başlayabilirsin oyun yapmaya.Hemde çok zor değil.2 güne öğrenirsin.
Haritanın diğer bölümlerinde seni korkutmak ilk amacım olucak :) bu haritadan sonra minecrafttan bagımsız oyun yapmaya baslıyacagım zaten. Yorumun icin tesekkur ederim

sakocuk12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritanın diğer bölümlerinde seni korkutmak ilk amacım olucak :) bu haritadan sonra minecrafttan bagımsız oyun yapmaya baslıyacagım zaten. Yorumun icin tesekkur ederim
önemli değil :D Minecraftta korkunç şeyler yaparken sana taktik verebilriim.Örneğin 1.8 de @e komutu geldi.Böylece slender gibi bir şey yapabilirsin :)

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
önemli değil :D Minecraftta korkunç şeyler yaparken sana taktik verebilriim.Örneğin 1.8 de @e komutu geldi.Böylece slender gibi bir şey yapabilirsin :)
Saol.komutların hepsini kullanmayı biliyorum sadece vaktim yok. Slenderman aklıma geldi ama benden once birileri yapıcaktır . Ayrıca 2. Yetimhane haritasında 3D modelleme kullanıcam . Yani oyunda olmayan bloklar ve daha once nerdeyse hic kullanılmamıs redstone teknikleri olucak. :D

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evet
haritayı ilk başta ingilizce yaptım türkçesine çevirirken bazı yerleri atlamışım
Sondaki kitabı buraya yazamam spoiler olur
ama illa öğrencem 2. haritayı bekleyemem diyosan irechin video kanalında yazdım ordan bakabilirsin

Droshe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok başarılı bence. Özellikle ses efektleri. Devamını bekliyorum !!!!!!!!!!!