Yetkili arıyon ama İyi Bir Yetkilimi Bulamıyon İçeri Gir

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar

Adım Celal
Yaşım 14
Ben Her Yetkiyi Anlıyan Ve Her Yetkiye Hakim Olan Birisiyimdir Nedenmi Ben YETKİLİ Olmak İstiyom Çünkü
CraftRise Adlı Bir Sunucu Vardır Herkes Tanır Ve Onun Bana Yaptığı Haksızlığının Bedelini Ödettirmek İçin Çaba Sarfedecem
Kısacası Bana Bir Hub Sunucusu Lazım Ve Bana Güvenerek Beni Yetkili Alırsanız Ben Size Elimden Gelenin 10 KATINI Yapacam
Ve Sizin Sunucunuzu Türkyede 1nciliğe Çıkaracam Bana İnanmasanız Okumaya Devam

Dünyada Bildiğiniz Gibi İmkansız Denen bir şey Yoktur Ve Ben Buna İnanarak Tüm Çabamı Sarf Ederek Gözümün
Önüne 1nciliği Koyacam

Kendimden Bahsedeyim: Ben Her Yetkiye Hakim Birisiyimdir Ama Script Yazamıyom Öğrenirsem Yazarım
Ben Sabırlı Saygılı Her İşe Bir Çözüm Bularak İşimi Yapan Birisiyimdir Asla Kendimi Üstün Görmem
Asla Küfür Etmem İnsanın Sıkıntısını Elimle Çözmeye Çalışırım Olmasa Dilimle Olmasa Kalbimle Çözmeye Çalışırım
Nasılmı Kalbimle Çözmeye Çalışırım Yani Bu İşe Niyet Ederek Akıl Çalıştırarak Kalbimden Ve Dilimi Kullanarak Çözmek.

Benimle Görüşmekmi İstersin
Discordum: Terkedilmez#1350

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar İmkansız Olduğunumu Düşünüyonuz Bu Hayatta İmkansız Denen bir şey Yoktur Siz Bana Destek Olun
Bana Yeter Sadece her şey Çalışmakla Başlar Emekle Başlar Lütfen Bana Yardımcı Olun Şu Haksızlığa Bi Son Verelim
Artık Bıktım

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek Amacım Bu: craftrise çok bakımsız bir sunucu ve ben ordaki oyuncuları bir sunucuyu geliştirerek onların craftrisede oynamalarının hatta olduğunu belirtmek istedim

DatlucuShef

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geliştirme aşamasında olan sunucumuz için yetkili olabilirdin, fakat dili düzenli kullanmıyorsun, konuşmaların çok saçma ve yaşının adamı değilsin. Ayrıca Craftrise sunucusu severim, severek oynadığım bir sunucudur fakat biliyorsun ki ''Craftrise'' denilen minecraft sunucusu Türkiye'nin en iyi sunucularından, ayrıca genel sıralaması 16. Sunucuyu bu kadar fazla kötülememek lazım. Zaten sunucuda herhangi bir yetkiliye ihtiyaçları vb. yok, zaten oyun içi bilgi veriyor sana. Ayrıca seninle çalışmak isteyen sunucular var ise zaten o sunucudan bir ümidim yok. Beni yanlış anlama ama ben sadece fikrimi belirtmek istedim. Başarılar.

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizler Kimlersiniz nelersiniz acaba sizden her yerde var siz insanların işine neden karışıyonuz karışmayın ve ben kendimden ümitlenerek bu işi yapıyom akıllı olun

DatlucuShef

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizler Kimlersiniz nelersiniz acaba sizden her yerde var siz insanların işine neden karışıyonuz karışmayın ve ben kendimden ümitlenerek bu işi yapıyom akıllı olun
Ben senin işine karışmadım. Burada sadece kendi fikirlerimi sundum.

Lukasss

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hala devam ediyosa ona göre katılcam?