İstek Yetkililer İçin Terfi Skripti

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar Sayın ForumGamer Üyeleri,

Bu konumda başlıktan da anlayacağınız gibi bir skript istiyorum.
İstediğim skripti anlatacak olursam;

Yetki - yetkili.terfi.süre
Bu yetkiye sahip kişiler /terfisürem yazarak benim ayarladığım süreden, kalan süreyi görebilsin.

Süre 'Ay - Hafta - Gün - Saat' şeklinde gösterilsin.

Ayrıca benim ayarladığım süre bittiğinde ayarladığım yetkiyi versin. Yetkiyi skriptten, süreyi oyundan ayarlayayım.

Daha da kısaltacak olursam şu şekilde;

yetkili.terfi.admin Yetkisine sahip kişilerin kullanabileceği komutlar:
/terfiayarla <kullanıcı> zaman

yetkili.terfi.süre Yetkisine sahip kişilerin kullanabileceği komutlar:
/terfisürem -> ayarladığım süreden kalan mesela "Rehber Yetkisine Sahip Olmak İçin 1 Ay 2 Hafta 5 Gün 13 Saat Beklemeniz Gerekmekte."

Kolay Gelsin.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Buyrun? Sanırsam sizdeki sistemden dolayı istediğimi düşünüyorsunuz. Aynı sistemi birçok sunucuda gördüm bu yüzden istiyorum. Sizinle yakından bir alakası yok yani.
Öyle bir şey demek istemedim ama, siz öyle düşündüğünüze göre, öyleymiş.

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öyle bir şey demek istemedim ama, siz öyle düşündüğünüze göre, öyleymiş.
Sizin sunucunuzda 1.5 yıl kadar oynadım, terfi sisteminin sizde de olduğunu biliyorum ve takdir de ediyorum çok güzel bir sistem. Ancak ":)" emojisi attığınızdan dolayı sizin sisteminizi istediğimi düşündüğünüzü varsaydım. Fazla uzatmak istemiyorum. İnsan neye inanmak isterse onun için gerçek o dur.

Son düzenleme:

iMasterOzan

+ PLAY.ITSJERRYANDHARRY.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin sunucunuzda 1.5 yıl kadar oynadım, terfi sisteminin sizde de olduğunu biliyorum ve takdir de ediyorum çok güzel bir sistem. Ancak ":)" emojisi attığınızdan dolayı sizin sisteminizi istediğimi düşündüğünüzü varsaydım. Fazla uzatmak istemiyorum. İnsan neye inanmak isterse onun için gerçek o dur.
Discord'tan Ulaşabilirsin. Ozan#0003.

Ender Oyuncu'ya gelcek olursak. Kendilerinin zaten çoğu sistemi başkalarından alıntı. O yüzden onlara pek te bir lafım yok :D

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Discord'tan Ulaşabilirsin. Ozan#0003.

Ender Oyuncu'ya gelcek olursak. Kendilerinin zaten çoğu sistemi başkalarından alıntı. O yüzden onlara pek te bir lafım yok :D
1 ay gibi bir süre geçti, bende boşversene dedim uzun uğraşlar sonucu yazabildim. Teşekkürler, İyi günler. :şapka: