Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sevgili arkadaşlar,

Sunucumuz 2 ay kadar bir süre açık kaldı. Bu süre içerisinde çok eğlendiğimiz, çok yorulduğumuz-sinirlendiğimiz zamanlar oldu. Bazı gereksiz arkadaşlar 2 inek vermedim diye forumu birbirine kattılar. Ve bende sunucuyu bir süre askıya almaya karar aldım. Çok değişik, çok yenilikçi bir sunucuyla geri gelmeyi planlıyorum. Sunucu türümüz RP/Survival olacak. Irklar, sınıflar ve yetenekler olacak. Şimdiden sunucunun her bilgisini paylaşmayı uygun görmedim. Çünkü bir şey eksik olsa herkes birden bana yüklenir. Sadece şunu bilin piyasada görmediğiniz bir sunucu hazırlanıyor. Sürüm 1.6.4 olacak. 20 ocak gibi açmayı planlıyorum. Yakında resimleri de ekleyeceğim. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
daha server açılmadı yorumları duymak için açtım konuyu açılınca koyucam

FlyKunduz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serverin gayet guzel ben cıftlık almak ısterım adım DarthBoomer server acıldıgında bana 1 adet ınek cıftlıgı verebılır mısın

FlyKunduz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
aklımda bır takım sorular var muhtar beledıye reısı gıbı unvanlar olacak mı ve serverın surumu ne olucak 1.7.2 olursa balıkcı dıye bır satıcı olabılır ve evler bedava mı onckeı yorumda yazmıstım bana ınek cıftlıgı verebılır mısın ? serveri test etmek ıcın gelebılırım tester gıbı bısı :)

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
umut arkadaşımız ayın 15 inde bir hostingden server kiraliycak a ve server acilacaktir bilginize.

FlyKunduz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
batuhan sen yetkılı mısın skaype eklıcem de sorum olunca soylerım dıye

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar server ayın 15inde açılacak ve 1.6.4 olacak versiyonu. Evler bedava değil ilk gelen 5 kişiye hediye edilecek yukarıda yazdım. Sonrasında gelenler ya satın alacak ya da kiralayacaklar. Başka sorunuz varsa sorun lütfen.

LlmuT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha çok güzel eğer başara bilirseniz gelirim kesin

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aklımda bır takım sorular var muhtar beledıye reısı gıbı unvanlar olacak mı ve serverın surumu ne olucak 1.7.2 olursa balıkcı dıye bır satıcı olabılır ve evler bedava mı onckeı yorumda yazmıstım bana ınek cıftlıgı verebılır mısın ? serveri test etmek ıcın gelebılırım tester gıbı bısı :)
Şehir binası var bir tane orada çalışılabilir, şehir adına güzel atılımlar yapılabilir. Ama muhtar vs ünvanlar yok. Ha bir de eğer ilk girenlerden olursan çiftliklerden biri hediye edilir sana.

doganingo12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence Çok Güzel. İnşallah çabuk açılır. :D

Regillon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel olacagına inanıyorum ayın 15 inde dediğiniz gibi açılırsa güzel olurr

FlyKunduz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
servere hıc bir player gırmyıewcek mı test etmek amaclı bıde skaype verebılır mısın