Yıl Başı Özel - Hunger Games Turnuvası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hunger Games nedir?
Hunger Games Suzanne Collins tarafından yazılmış bence Koushun Takami'nin yazdığı Battle Royale'in çakması olan bir kitaptır lakin eğlencelidir okuması tavsiye ederim. Basitçe üzerinden geçmemiz gerekirse 12-18 yaşları arasındaki gençler "haraç" adı altında yıllar önce yapılan bir savaşın bedeli olarak toplanıyor mıntıkadan ve Panem tarafından hazırlanmış doğal koşulların sağlandığı bir habitatda 24 gencin taki biri kalana kadar birbirlerini katlettikleri bir kitaptır.

Ne alaka hunger games ile minecraft?
Benim bildiğim kadarı ile ilk olarak "MCPVP"nin kendi "Hunger Games" pluginini oluşturarak bir nevi kitabın o arena, oyun kısmının minecrafta dönüştürülmesi ile başladı. Gayette tutmuştu hatırladığım kadarı ile 10-15 serverları vardı 150 kişilik. Resmen yer bulmak için kapışıyorduk.

Bilgiyi geç ne hani ne yapıcıyız?
Şöyle ki ortaya eşit uzaklıkta olan noktaların üzerinden sizi başlatıyoruz, ortada erzak var lakin herkes oraya koştuğu için biraz tehlikeli biraz erzak için koşmak. Sonrasında ya avlıyorsunuz ya da avlanıyorsunuz. Sona kalırsanız yaşıyorsunuz.

Turnuva derken?
Benim uydurmasyonum bir sistem işleyecek aslında burada: Atıyorum 20 kişilik 2 grup belirledik. 1. grup savaşacak kendi arasında sona kalan 10 kişi diğer tura geçmeye hak kazanacak. Peki diyeceksiniz ne fark var 1. ile 10. arasında? Geleceğim orayada sakin bir dinleyin önce. Diğer grupta savaşacak oradan da sona kalan 10 kişiyi alacağız. 10 + 10 = 40 (20 tabii ki) 20 kişiyide kendi içinde savaştıracağız.

Gelelim 1. ile 10. arasındaki farka yani puanlama sistemine atıyorum siz 1. maçınızda 10. oldunuz bu size 1 puan getirecek, diğer maçınızda 1. oldunuz bu size 10 puan getirecek toplamda 11 puanınız var. Bu puana göre sıralamaya alınacaksınız.

Puan Tablosu:
1. = 10 puan
2. = 9 puan
3. = 8 puan
4. = 7 puan
5. = 6 puan
6. = 5 puan
7. = 4 puan
8. = 3 puan
9. = 2 puan
10. = 1 puan
Bir ödül yok mu?
Var tabi ki bu puanlamaya göre ilk üçe giren oyunculara minecraft veriyoruz, tabii şartlarımız var: Buradaki amacımız minecraftı olmayan arkadaşların minecraftı olması olduğu için ne yazık ki zaten bir minecraft hesabı olan arkadaşlarımıza minecraft alamayız ama hala eğlencesine katılabilirsiniz, şahsen ben katılırdım organizatör olmasam. Neyse bu gün yarın siz yaparsınız katılırız inşallah. Darısı başımıza...

Nasıl katılacağım?
Alttaki formu doldurup bana göndermeniz yeterlidir. Her hangi bir kişi sınırı yok şu an lakin alımlar her an kapanabilir, hızlı olun bence.

Minecraft ismiz:
Sizim için serverda oluşturacağımız şifre:
Yıl başına kadar olan zaman diliminde boş olduğunuz tarihler:

Katılanlar
lowmand
owen_1
MassiveStoke2013

Epıc

GreenDark41
HyberMC
aklıllıminecraft
GreenDark41
Schaffer
HyberMC
sanoral
memet9
Vizroy
JNDsuper
ACT v2.0 (kinasli)
TufanXbow
Tobiiiiy
Mahjarattt
Asigo64
TheLowPlace
ByAwesome123
rapwa123
Republican Sensei
mert6000
Nikeman2
Liqud
çağrı
Çağrı Talha
Zangow
ρυɔıʟσ
ruddeTR
XXspider_yasinXX
xemir7x
sehabe99
SpiritTeknolojisi
yoloman
Canerx
mahmut 2121
bilalselim
batuhanbatman01
B.Slient
CagriTR
Tuzlukola
Esekyiyenfare
cgrdmn
▓▓═Mert═▓▓
canberkcari
shooter577
MegaPlay
Bora-PatlakBebe
superburak14
al1mert
ParvulaPX
fly17
DustBowl07
durmushan42
bartu1234555
cisi45
ucartan
AlfaCraftik
Emircan03
Ltdchocolate
hungercicreeper
Bond?
Mustafa1453
Oquzpaul
efe451245
yenilmez1679
şekilsiz
Night_Hawk
Ciuffo
MC Nebula
591BRK591
NeiLBresT
JakSocket
bombloveese
Bilal Yaver
redstonemanTR
DarkCrow
sonicmc4
normender2012
Flaggeria

Son düzenleme:

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hg turnuvası olurda ben gelmez miyim :)

Bu arada takım olacaklar skype yollasında kazanalım :D

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şifre derken ne şifresi anlamadım :p

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Hunger Games Sevmediğim için Katılasım yok.
Katılanlara Başarılar Dilerim :)

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tüm katılacak olanlara başarılar , aynı şekilde bende katılmayacagım , iyi olan kazansın =)

Gbuffy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eh pek kazanacağımı sanmadığım için katılmıyorum, katılan arkadaşlara başarılar.

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açıklamaya gerek yok çok büyük bir fırsat katılmamazlık yapmayın.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...