Yilbasinda kuracagim sw icin..

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar.
Yilbasinda veya daha once bir skyblock server acicagim

Bu server 16 gb ramli guclu bir makineyle acilacak
Ozellestirilmis site .com uzantili
Plugin editlemelere basladim cogu sey tamam bi kac pruz ve yeni skriptler kullanacagim ve hem pluginden hde skriptten cok iyi anlayan bir arkadasa Ucretli yaptiracagim.
Fly full acik olacak adalarda ve warplarda.
100 envanterli baslangic da 10 yada 20 k para normal skyblock.
Admin alimi olmayacak guvenilir bir arkadasim admin.
Youtuber reklamci taglari olmayacak.
Bu islemler uvretli reklam yapacagim ve Mod Rehber arkadaslar yapacak.Mod ve rehber icin titiz insanlari sececegim ve yapilan satislardan pay verecegim %25 er den yada oyun ici sp wb istekleri olursa karsilayacagim. Build vb oslemler icinde ozel map satin alacagim.VİP ler 2 tane olacak VİP ve ...VİP. 15 ve 30 tl olacak vipler konusmalarida renkli olacak.Sp ler konusunda her İp adresinden 1 karakter olacak sekilde Sp kutusu hediye edilecek Her ay 1 ila 2 adet arasi. Hile konusinda uyari-jail- sureliban- ban-ipban seklinde olacaktir.anasayfa destek+ skype destek olacak desteklere kurucu ve admin bakacak.Sp fiyatlari ucuk olmayacak toplu alimda indirimli olacak mesela 1 golem sp 10 tl ise 10 golem sp 80 tl gibi ornegin.Sp kirma konusunda HErkes ipeksi ile kirabilecek.sinirsiz vip ve ozel renkli yazılarla ve konusma yazisi satilacak.
Gunluk kitler giris kiti vip kitleri ozel kitler olacak ve bonkor olacagiz. Sw senelik acilacak ve senede bir odeme ile kapanma gibi bir sıkintı yasamayacagiz
Haftalik aylik ewentler olacaktir aylik ewentlerde sp vip hediyeleri,haftaliklarda maden,kucukcapli para ve supriz kutulu olacaktir.yetkili alimlarimiz sadece rehber ve mod olacak.Seviyeli isini iyi yapan insanlarla calisacagiz.
En onemlisi kufur konusunda ss ler yeterli olduğu taktirde mute jail ban karakter silme cezalari verilecek ve bu arkadaslarin nickini kayıt altinda tutup yanlarina bir carpi koyacagiz.Bize yardimi dokunanlar karsiligini comertce alacaklardir. Evet arkadaslar boyle ve daha fazlasi siz degerli forum uyelerininde fikirlerine dusuncelerine danismak istedim. Eger konuyu yanlış yere acmissam forum ekibi tarafindan ilgili bolume taşınmasını rica ederim.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana tavsiyem yılbaşında açma eğer açacaksan mayıstan başla haziranda aç sunucunu.

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazın daha çok oyuncu olur diye.
Ya aslinda doğru soyluyorsunuz ama bide en azindan sw ye ek ilerde creative de eklemeyi planliyorum hem onun icinde editleme bungee ozel ayarlar vb ustunde çalışırım diyorum.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi