Yıldırım Tanrısı v2 Komut Bloklu Adventure Map

Map Güzelmi ?

• Evet

Kullanılan: 6 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Okay Öğrü

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende yanındayım, bir şey olursa çekinmeden sor. (Redstone ve komut bilgim var)
saolun :)[DOUBLEPOST=1391936640,1391901973][/DOUBLEPOST]market geldi bazı açıklar kapatıldı şimdi indirin.
diğer map için builder aranır.
komut bloğu ve world edit bilgisi olan mapımde yardım etmesi için aranır.

Son düzenleme:

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şey iyi güzel gidiyordu.Tam hatırlamıyorum bulanık efekti devreye girdi zombilerele savaşırken öldüm.Spawnpoint'e çekmedi saçma bir ormanda dogdum ve bulamadım kaldıgım yeri,ölmeyi denedim fark eden bir şey olmadı.Güzeldi oynadıgım yere kadar,ama keşke devam edebilseydim.her şey bir yana gerçekten güzel bir haritaydı :) Tebrikler :)

Okay Öğrü

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şey iyi güzel gidiyordu.Tam hatırlamıyorum bulanık efekti devreye girdi zombilerele savaşırken öldüm.Spawnpoint'e çekmedi saçma bir ormanda dogdum ve bulamadım kaldıgım yeri,ölmeyi denedim fark eden bir şey olmadı.Güzeldi oynadıgım yere kadar,ama keşke devam edebilseydim.her şey bir yana gerçekten güzel bir haritaydı :) Tebrikler :)
Saol ve şunu bilen varsa lütfen yazsın komut bloğuna spawnpoint yapıyorum fakat çalışmıyor bazı yerlerde

Klariaon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
saolun :)[DOUBLEPOST=1391936640,1391901973][/DOUBLEPOST]market geldi bazı açıklar kapatıldı şimdi indirin.
Diğer mapında sana seve seve yardım ederim eğer ihtiyaç olursa çekinmeden sor

Okay Öğrü

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sana o bölümün koordinatlarını vereyim mapı silmediysen tp lenirsin[DOUBLEPOST=1391955961,1391955921][/DOUBLEPOST]
Spawnpoint bulgu olabiliyor bazen (aynı şey /setworldspawn içinde geçerli)
geçiremezmiyiz bu bug ı

Klariaon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sana o bölümün koordinatlarını vereyim mapı silmediysen tp lenirsin[DOUBLEPOST=1391955961,1391955921][/DOUBLEPOST]
geçiremezmiyiz bu bug ı
Şu an hiçkimse bilmiyor :p
Ama eğer yerler solid(yani tam block) değilse böyle şeyler çok oluyor

Zehirli02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi builder olabilirim komut bloğu bilgim var.

Okay Öğrü

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar şimdi tüm mapı 1.7.2 de oynayabilirsiniz. link güncellendi yeni shop yaptım 1.7.2 ye uygun