Yine Aternos'çular D: .

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhabalar sevgili forum gamer ailesi ve henüz aileye katılmamış olanlar
Bildiğiniz üzere aternos diye bi hosting var bunlar ücretsiz sunucu veriyor önüne gelen burdan sunucu açıyor sonrada gelip sunuculara reklam yapıyor
valla bıktım artık aklı olanlar ATERNOS DAN SUNUCU AÇMAZLAR ! hadi geçtim arkadaşlarınla oynamak istersin açarsın peki şu sunucu kuranlara ne demeli ?
adamlar bedava diye sunucu açıp duruyor sonrada önüne gelen sunuculara reklam yapıyorlar gene başıma geldi bugün size bu duruma ne yapmalı ne yapılabilir ?​

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar sevgili forum gamer ailesi ve henüz aileye katılmamış olanlar
Bildiğiniz üzere aternos diye bi hosting var bunlar ücretsiz sunucu veriyor önüne gelen burdan sunucu açıyor sonrada gelip sunuculara reklam yapıyor
valla bıktım artık aklı olanlar ATERNOS DAN SUNUCU AÇMAZLAR ! hadi geçtim arkadaşlarınla oynamak istersin açarsın peki şu sunucu kuranlara ne demeli ?
adamlar bedava diye sunucu açıp duruyor sonrada önüne gelen sunuculara reklam yapıyorlar gene başıma geldi bugün size bu duruma ne yapmalı ne yapılabilir ?​
Önüne geçemezsin malesef zaten çoğu kişi aternos diye oynamaz öyle sunucuları yani uğraşmaya gerek yok.

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında aternos 4 kişilik bunge minigame sunucuları için kullanılabilir qlwekmqkm
adam arena başı aternos hesabı açar qkwelmqw

KomutTJava_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft için Mineplexinki gibi bir reklam koruması bulmak lazım onlarda tek reklam değil küfür bile zor yazılıyo boşluk bırakma olayı filen yok.
Ayrıca discorddan yapılıyorsa engelleyebilrisin discord.js de boşluk arasını kontrol etme diye bi olay var yani 4-5 tane yolla reklam yapabilir bunu engellersin. DMden reklam yapıyorlarsa buda kullancının sorunu ayarlardan sadece arkadaşlar mesaj atabilir modunu açsın :/

Zepyhros

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maalesef önüne geçilmez bir durum.
Adam sunucuda emeği çok olup, 1-2 saatlik sunucuda adam çağırıp, 'Reklam' sebebinden engelleniyor. Acı durum :(
"Aklı olanlar Aternos'tan sunucu açmazlar." haklısın.

Sunucu Yetkili Alımları yeri hep Aternos ile dolmuş.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Maalesef önüne geçilmez bir durum.
Adam sunucuda emeği çok olup, 1-2 saatlik sunucuda adam çağırıp, 'Reklam' sebebinden engelleniyor. Acı durum :(
"Aklı olanlar Aternos'tan sunucu açmazlar." haklısın.

Sunucu Yetkili Alımları yeri hep Aternos ile dolmuş.
bence forum gamer yetkililer bu aternos a çözüm bulmalı forum da javacılarda bu aternos reklam lamlarını ve diyer reklamları engellemek için gelişmiş bir plugin yapmalı bi zahmet ücretsiz ki olmayacak öyle bir şey :( .

IrfanDuman

Future Development Team
En iyi cevaplar
0
çok basit bir aternos kelimesini engelleyemiyorsan o senin ayıbın, bu reklamcı kitleyi yok edemezsin zaten o da Minecraft Türkiye'nin bir gerçeği.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
çok basit bir aternos kelimesini engelleyemiyorsan o senin ayıbın, bu reklamcı kitleyi yok edemezsin zaten o da Minecraft Türkiye'nin bir gerçeği.
mesele o kelimeyi engellemek değil adam o kelimeyi italik yazıyor yada başka biçimde yazıyor gene yazıyor yani engellemek mümkün olmuyor onun için dedim gelişmiş bir plugin diye yoksa biraz araştırma ile çeşit çeşit plugin ve skript var kelime engellemek için ve madem dediğin kadar kolaysa okadar çeşit biçimde genel reklam kelimeleri yazıp atarmısın config antiswear kullanıyorum mesela ben .

Son düzenleme:
R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Bu yorum geri alındı.

Son düzenleme:

IrfanDuman

Future Development Team
En iyi cevaplar
0
mesela o kelimeyi engellemek değil adam o kelimeyi italik yazıyor yada başka biçimde yazıyor gene yazıyor yani engellemek mümkün olmuyor onun için dedim gelişmiş bir plugin diye yoksa biraz araştırma ile çeşit çeşit plugin ve skript var kelime engellemek için ve madem dediğin kadar kolaysa okadar çeşit biçimde genel reklam kelimeleri yazıp atarmısın config antiswear kullanıyorum mesela ben .
mümkün mümkün :D

IrfanDuman

Future Development Team
En iyi cevaplar
0
anlaşılan yapıp atmak işine gelmedi :) ben bu olayı teset ettim çeşit çeşit plugin ile ve hiçbiri engellemedi farklı biçimde yazınca :) .
IrfanDmn paketinden ChatControl eklentisini al bu forumda yok, o galiba engelliyordu bir kaç farklı yazı tipini. Ama yasaklı karakterlere aternosu ekle, 2016da aternos var mıydı bilmiyorum.