YKTHOSTING.COM | Bilgilendirme.

YKTHosting.Com

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İyi günler forum üyeleri.
YKTHosting.Com Kurumsallaşıyor.... Bu süre zarfında 1 Hafta süresince satışlar durdurulmuştur.
YKTHOSTING Limited Şirket yani sizin anlayacağınız dilden ( Vergi Levhası ) başvurusu yapılacağı için hiçbir şekilde banka hesaplarımıza para atmayınız. Sitemizdende ürünleri 1 haftalık kapattık.
Bu süre zarfında süresi geçipte ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz 1 hafta boyunca ücretsiz bedava sunucularımızdan yararlanabilecektir. Lütfen onlarda hiçbir şekilde ödeme yapmasınlar
Hiçbir müşterimiz ürünü durdurulmamış ,durdurulmayacaktır. Sunucularımız kalitesini görmek isteyenler Skype : ykthosting ekleyebilir ücretsiz 1 günlük deneme Türkiye Lokasyon VDS Kullanabilirler.

1 Hafta sonra satışlara başladığımızda Mobil ödeme kesintisi (%40) yerine (%20) olacağının müjdesini sizlere vermek istiyorum. Ayrıca 50TL ve üzeri alışveriş yapanlara Minecraft Premium Gift Code hediye kampanyamız sadece yılbaşı için geçerli olduğunu hatırlayın.... Limited Şirket olacağımız için Bu kampanyamız 1 ay daha sürecektir. Ayrıyeten 1 Ay boyunca %20 Kontor kesintisinide yapmayacağız....
Sizlere yeni sistemimizden bahsetmek isterim. Bundan sonra Metin2 - Knight Online - Türkiye Sadece Hosting Lokasyonlu Sınırsız Reseller Hosting yada Normal Hosting - Mta Domain hizmetimiz başlayacaktır.
Minecraft Webpanel Sistemini bitirdik. artık minecraft sunucuları için ssd disk + vds veriyoruz. Sebebini aşağıdaki videoda kişisel görüşlerimle anlattım.

Her seferinde katlanarak büyüyen YKTHostinge desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederim.
Yusuf Kemal Türkmenoğlu

Son düzenleme:

esar31

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir hosting başarılarınızın devamını diliyorum :)

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir hosting.Solmazhosting'e de benzetiyorum bazen sizi.Ama 99999 kişi limitini ram'e göre ayarlarsan güzel olur.birde fiyatı kişiye göre ayarlarsan.

Reislord

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sitede 2gb 40tl yazıyor burda 30tl yazıyor. 40tlyse pahalı 30sa ucuz doğrusu nedir acaba ?

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
katılıyorum cok iyi bir hosting bizde hostinglerinden bir sunucu aldık ve cok memnunuz ayrıca çokta ilgililer burada'da söyledikleri gibi. Yeni hazırladıkları panelde zaten ayrı bir güzel dahada büyümelerini ve başarılarının devamını diliyorum.

esar31

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
katılıyorum cok iyi bir hosting bizde hostinglerinden bir sunucu aldık ve cok memnunuz ayrıca çokta ilgililer burada'da söyledikleri gibi. Yeni hazırladıkları panelde zaten ayrı bir güzel dahada büyümelerini ve başarılarının devamını diliyorum.
İp verirsen gelirim

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
neyse arkadasım özleden skype adresini yazda konuyu kirletmeyelim.

YKTHosting.Com

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kapalı demodaki sunucuu

Demo sunucu ve diğer sunucular dahil tüm sunucular günlük bakıma girmiştir. Bakım tamamlanmış olup tüm sunucular aktif hale gelmiştir.
Beklentiler için özür dilemekle beraber Pazar günü Öğretmenler günü olduğu için hiçbir satış işlemi onaylanmamış , destek verilmemiştir. Satış işlemi için sipariş geçen müşterilerimize uygulanacak gerekli ilgi Bu gece 00.00 itibariyle gösterilecektir.

demo demo giriş yapabilirsiniz[DOUBLEPOST=1385847788,1385307789][/DOUBLEPOST]Sitedeki tüm fiyatlar ucuzlamıştır. son 5 stok