Yönetici/Admin Arayanlar İçeri.

BLOODALPER012

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kısaca Şartlarım : - Sunucuda Küfür Bulunmicak - Sunucuda Şımarık/Gıcık Birisi Olmicam - Sunucunun Discord Sunucusu Olucak [ Yoksa Yaparım ] - Sunucuda Bana Op Verilmesi İyi Olur Yoksa Skriptlerdeki Kodlardan Perm Eklemeniz Gerekecektir. -Sunucunun : Bati,Rabisu,Aternos,FreeMC Vb Olur. Kısaca Bilgim : Ad : Miraç Alper SoyAd : Çe*** Yaş : 14 Bilgi : %80 Bilgi #2 : Komut/Skript/Skript Edit/Plugin/Plugin Edit. Discord Bilgim : %100 Discord Hakkında : Bot Yapma Server Kurma Vb. Herşeyi Biliyorum. Sunucuda Küfür Bulundurmam Mute/Ban/Kick Atarım Yetkili Olucağım Rütbe : Admin/Yönetici Bu Arada Sunucuya Özel Bot Yapabilirim Size.
Ulaşcağnız yer dc veya buradan yorum
dc : ▼๖ۣۜнαyαlet༻ - ₲͕̂͢Ø̗̉✧#1188

mehmetglr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kısaca Şartlarım : - Sunucuda Küfür Bulunmicak - Sunucuda Şımarık/Gıcık Birisi Olmicam - Sunucunun Discord Sunucusu Olucak [ Yoksa Yaparım ] - Sunucuda Bana Op Verilmesi İyi Olur Yoksa Skriptlerdeki Kodlardan Perm Eklemeniz Gerekecektir. -Sunucunun : Bati,Rabisu,Aternos,FreeMC Vb Olur. Kısaca Bilgim : Ad : Miraç Alper SoyAd : Çe*** Yaş : 14 Bilgi : %80 Bilgi #2 : Komut/Skript/Skript Edit/Plugin/Plugin Edit. Discord Bilgim : %100 Discord Hakkında : Bot Yapma Server Kurma Vb. Herşeyi Biliyorum. Sunucuda Küfür Bulundurmam Mute/Ban/Kick Atarım Yetkili Olucağım Rütbe : Admin/Yönetici Bu Arada Sunucuya Özel Bot Yapabilirim Size.
Ulaşcağnız yer dc veya buradan yorum
dc : ▼๖ۣۜнαyαlet༻ - ₲͕̂͢Ø̗̉✧#1188

mehmetglr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhabalar ben bir konuda yardımınızı isterim aternosda server kurup 4 tane harita içine aktarmak istiyorm yardım edermisiniz

mehmetglr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yardım edin minecraftta aternos bilen biri varmı

onur200700

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuya dünyayı .zip olarak yüklemen lazım.

BurakTaha12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar öncelikle sunucuya ortak aradığım için yönetici veya admin yapabilirim ama kurallarınızdan birine uyamam,hangisi derseniz ipim sayısal ve hostingim yok yani portlu server anlıyacağınız siz yinede kabul ediyorsanız
Lynx'R-BurakTaha-
yazabilirsiniz.