YÖNETİM EKİBİMİZE ALIM VARDIR !

TurKhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır aksi takdirde taşınmasını arz ederim.

Yeni serverimiz için yönetim ekibimize yeni arkadaşlar arıyoruz,
Geçici amatör bir hevesten çok uzun vadeli profesyonel bir servere imza atmak istiyoruz.

Alım için bazı şartlar :
-Türkçeyi düzgün ve akıcı kullanmalı.
-Oyuncularla iletişimi iyi olmalı.
-Reklam potansiyeli olmalı.
-Görev aldığı süre boyunca serveri sahiplenmeli.
-Çıkar kaygısı gütmemeli.
-Sorunlara çözüm üretebilmeli.
-Proje için fedakarlıklarda bulunabilmeli.
-Tecrübesi bulunmalı.

Bunları kabul eden arkadaşların aşağıdaki formu doldurup [email protected] veya [email protected] adresine mail yoluyla iletmeleri rica olunur.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adınız :
Soyadınız :
Yaşınız :
Yaşadığınız şehir :
Mesleğiniz :
Online süreniz :
Facebook adresiniz :
Başka bir iletişim bilginiz (tel, mail, skype vb.) :
Talep ettiğiniz görev :
İyi olduğunuzu düşündüğünüz alan(lar) :
Kedinize güvenir misiniz ? :
Daha önce görev aldığınız server(ler) :
Referans(lar)ınız ve iletişim bilgileri :
Serverimize yapabileceğiniz katkılar :
Neden bu görevi üstlenmek istiyorsunuz ? :
Görev sürecinde menfaat gözetir misiniz ? :
Resmiyet içerisinde çalışabilir misiniz ? :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İletişim için ÖM yolunu veya [email protected] , [email protected] mail adreslerinden ulaşınız.

İŞ BİRLİĞİ VE SPONSORLUK GÖRÜŞMELERİ SADECE MAİL ÜZERİNDENDİR.

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam ne var ne yok yazmışsınız gerçekten,hani zorunlu olanları " işareti ile işaretleyin çok uzun olmuş.
Sunucuda başarılar...

MrTest

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benim söyleyecileceklerimi söylüyorum söylemek istemediklerimi ve bilmediklerime yok dedim
Adınız:Ramazan
Soyadınız : Aksoy
Yaşınız :14
Yaşadığınız şehir :İstanbul
Mesleğiniz : Mesleğim Yok
Online süreniz :4-5 saat
Facebook adresiniz : Yok
Başka bir iletişim bilginiz (tel, mail, skype vb.) : skypem : facebook:100007097010136_1
Talep ettiğiniz görev :Adminlik
İyi olduğunuzu düşündüğünüz alan(lar) : Wg , World Edit , ve Oyuncularla İlgilenme
Kedinize güvenir misiniz ? :Tabikide :)
Daha önce görev aldığınız server(ler) :Birden Fazla Serverde oldum ama uzun zaman gecti adlarını hatırlamıyorum bir tanesini hatırlıyorum adı Master Gaming mi neydi Adminlik Yapmıstım
Referans(lar)ınız ve iletişim bilgileri : Yok
Serverimize yapabileceğiniz katkılar :Su an Elimden Birsey Gelmiyor Ama Serverde Yardımcı Olabilirim
Neden bu görevi üstlenmek istiyorsunuz ? :Server Yeni Acılmısken İlk Dakikasında Bile Huzur , Adalet ve Eğlence Olmasını İstiyorum
Görev sürecinde menfaat gözetir misiniz ? :Yok
Resmiyet içerisinde çalışabilir misiniz ? :Yok

TurKhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam ne var ne yok yazmışsınız gerçekten,hani zorunlu olanları " işareti ile işaretleyin çok uzun olmuş.
Sunucuda başarılar...

Hepsi zorunludur.

benim söyleyecileceklerimi söylüyorum söylemek istemediklerimi ve bilmediklerime yok dedim
Adınız:Ramazan
Soyadınız : Aksoy
Yaşınız :14
Yaşadığınız şehir :İstanbul
Mesleğiniz : Mesleğim Yok
Online süreniz :4-5 saat
Facebook adresiniz : Yok
Başka bir iletişim bilginiz (tel, mail, skype vb.) : skypem : facebook:100007097010136_1
Talep ettiğiniz görev :Adminlik
İyi olduğunuzu düşündüğünüz alan(lar) : Wg , World Edit , ve Oyuncularla İlgilenme
Kedinize güvenir misiniz ? :Tabikide :)
Daha önce görev aldığınız server(ler) :Birden Fazla Serverde oldum ama uzun zaman gecti adlarını hatırlamıyorum bir tanesini hatırlıyorum adı Master Gaming mi neydi Adminlik Yapmıstım
Referans(lar)ınız ve iletişim bilgileri : Yok
Serverimize yapabileceğiniz katkılar :Su an Elimden Birsey Gelmiyor Ama Serverde Yardımcı Olabilirim
Neden bu görevi üstlenmek istiyorsunuz ? :Server Yeni Acılmısken İlk Dakikasında Bile Huzur , Adalet ve Eğlence Olmasını İstiyorum
Görev sürecinde menfaat gözetir misiniz ? :Yok
Resmiyet içerisinde çalışabilir misiniz ? :Yok

Başvurular mail adresimize yapılırsa geçerli olacaktır : [email protected] ya da [email protected]