Yogbox'ta mürekkep kesesi bulamiyorum

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkdaslar yogboz oynuyorum ve Quaesitum yapmak için mürekkep kesesi lazim yanliz day 146 ve 1tane bile mürekkep baligina raslamadim ev denizin yaninda bariscil-kolay-normal-zor modlarda aradim birkçgün gece gündüz ama 1tane bile mürekkep baligi yok ben bunlari nasil bulurum fikti olan varmi?

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gm 1 den yumurtasını al :D:D

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@cbg2002 Yogbox'ta command yoktur.
@kaptan123 biraz araştırma yapsan bulurdun: http://yogbox.wikia.com/wiki/Ink_Sac

Orijinali:
"They can be obtained by killing squid. In yogbox however, the squid only spawn at night."

Türkçesi:
"Bunlar (Mürekkep Kesesi(Ink Sac)'nden bahsediyor) sadece Mürekkep balığı öldürerek elde edilebilir. Yogbox'ta, Mürekkep balıkları sadece geceleri oluşur(spawnlanır)." demiş.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
@cbg2002 Yogbox'ta command yoktur.
@kaptan123 biraz araştırma yapsan bulurdun: http://yogbox.wikia.com/wiki/Ink_Sac

Orijinali:
"They can be obtained by killing squid. In yogbox however, the squid only spawn at night."

Türkçesi:
"Bunlar (Mürekkep Kesesi(Ink Sac)'nden bahsediyor) sadece Mürekkep balığı öldürerek elde edilebilir. Yogbox'ta, Mürekkep balıkları sadece geceleri oluşur(spawnlanır)." demiş.
bunu bende biliyorum arastirmissin eyw ama deniz anasida sadece geceleri cikiyor ve 52 balcik(deniz anasindan düsme) topladim ama 1tane mürekkep baligina rastlamadim

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum. Şuana kadar hiç Yogbox oynayamadım ama Mürekkep balıklarının spawnlanması için yapay ve karanlık bir gölet yapabilirsin. Bu şekildeki tuzaklarla(trap) kolayca mob farm yapabilirsin. Ya da ikinci bir yol olarak; gece olmadan oyunun önceden yüklenmemiş olan yerlerine gidebilir(oyuna girdiğinden beri hiç gitmediğin yerlere), orada geceyi geçirerek ve Squid(Mürekkep balığı yada Ahtapot)'leri bekleyebilirsin. Tavsiyelerim bunlar. Umarım işine yarar! :)