Yok MU Tecrübeli Bir Arkadaş :) [Güncel ! ! !]

VoTkA449

Marangoz
En iyi cevaplar
0
S.a Beyler bi Takım sorularım olcak tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

:tüy:WG li alanda istdiğim yerde pvp yi istediğim yerde modu nasıl açabilirim aynı wg de parça parça.
:tüy:Bir eşyayı oyun parası yapmak istiyorum onu nasıl enchli hale hetirebilirim mesela zümrütü Enchli gibi parlatmak istiyorum ve marketde 1k ya satıp parayı oyun parasına dönüştürmesini istiyorum isteyen oyuncuları, ve o eşya köylü ticaretlerindede kullanmak istiyorum fakat adam madenden getirdiği zümrütü kabul etmicek bnm yaptığım Ench li zümrütü yani oyun parasını kullanabilcek sadece
:tüy:Yardım ederbilireniz çook sevinirim + + +

Not:Anlamadığınız bir şey varsa sorun lütfen.

Mehmet421241

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1 ci Dediğini Anladım Onu Yaparım Bide O encli dediğin şeyi komutla yapıyorsun

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1.WG'li alanın içinde bazı bölümlerde pvp açmak istiyorsun ha, ben öyle anladım.
Yeni bir RG oluştur.(/rg define pvp diyelim)
Oluşturduğun yeni RG'ye /rg flag {rgismi} pvp allow flagını ver.
/setparent pvp spawn şeklinde yap.

2./i {eşyaitemkodu} name:&4&lOyun_&4&lParası lore:&3&lÖzel yazabilirsin ayırmak için. /enchantment ENCHISMI yaz.

3.Yardım edebildim artık sevinebilirsin.

WhisperB

Whisper NETWORK
En iyi cevaplar
0
1- Küçük alanı seç /rg define wgadı yap ardından /rg setparent küçük büyük yap. Setparent komutu bir wg yi diğer wg den üstün kılmaya yarar.
2- Bunu yapmak için itemin adını renkli bir isim yapman lazım. Veya açıklama eklemen gerek. Nasıl yaparım diye soruyorsan. Açıklamalı yapıcaksan essentials kits kısmından ayarlayabilirsin. Örnek olarak - 260 64 infinity:1 name:ad lore:açıklama ayrıca ad, açıklama yazarken araya _ koy boşluk değil. Ben parlaması için infinity kullanıyorum. Tatlı duruyo :p NOT: Açıklama koymayacaksan adı renkli yapman gerekiyor.
3- Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

@WitherLegend Ben önce yazmış. Sayfayı güncellemediğim için görmedim. :öl:

VoTkA449

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.WG'li alanın içinde bazı bölümlerde pvp açmak istiyorsun ha, ben öyle anladım.
Yeni bir RG oluştur.(/rg define pvp diyelim)
Oluşturduğun yeni RG'ye /rg flag {rgismi} pvp allow flagını ver.
/setparent pvp spawn şeklinde yap.

2./i {eşyaitemkodu} name:&4&lOyun_&4&lParası lore:&3&lÖzel yazabilirsin ayırmak için. /enchantment ENCHISMI yaz.

3.Yardım edebildim artık sevinebilirsin.
Adamsın Reyis :) çok saol

1- Küçük alanı seç /rg define wgadı yap ardından /rg setparent küçük büyük yap. Setparent komutu bir wg yi diğer wg den üstün kılmaya yarar.
2- Bunu yapmak için itemin adını renkli bir isim yapman lazım. Veya açıklama eklemen gerek. Nasıl yaparım diye soruyorsan. Açıklamalı yapıcaksan essentials kits kısmından ayarlayabilirsin. Örnek olarak - 260 64 infinity:1 name:ad lore:açıklama ayrıca ad, açıklama yazarken araya _ koy boşluk değil. Ben parlaması için infinity kullanıyorum. Tatlı duruyo :p NOT: Açıklama koymayacaksan adı renkli yapman gerekiyor.
3- Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

@WitherLegend Ben önce yazmış. Sayfayı güncellemediğim için görmedim. :öl:
çok saol ++

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
8 yıldır arkadaşlık yapıyorum. Arkadaşlıkta tecrübeliyimdir. Alımlar için uygunum.

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
NBTTagger ve Villager Trades İle Yapabilirsin. Villager Tradesi Zaten Görmüşsündür.Başka İsimli Aynı İtemi Kabul Etmiyor Senin Dediğin Gibi.NBTTagger ise istediğin iteme istediğin seviyede ench basıp,direk istediğin ismi vermene yarar. Sekınd Task Kompliyt

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
üstüne alınma arkadaşım ama zaten bu forumun çok gerilemesinin en büyük nedi bu. mod ile plugin ayrımı yapılamıyor. mod destek bölümünde plugin soruyorsun (senin hatan değil) bir yönetici müdehale etmiyor.