Yokmu Beyler Normal Oynıycak Birileri ? Server-Lapis-Faction Bıktım Abi Ya

CreativeTM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
La Abicim Bu Minecraftı Tek Kişi Oynıyanların Aklından Şüphe Ediyorum Ya. Lan Koskoca Forumda Şu Oyunu Normal Oynıyan Yokmu be abi .
Bütün abilermi Dersin Çocuklarmı Dersin Nedir Bu Lapis Aşkı. Lan Açıyolar Hileyi Giriyolar Hunger Games-Survival Games Ne Eğlencesi Var Lan Şunun.
Yokmu Şöyle Survival Oynıyan Bi Minecraftı Gerçek Yönüyle Oynıyan. Bir Tane Adam Yok. Minecraft Bu mu ? Şöyle Birileri Çıksın 10-20 Kişi Survival Oynıyalım Arkadaş Ya. Lapis Minecraft Mimari Tarafını Unutturdu. Survival Oynıyalım Kendi Şehrimizi Filan Yapalım. Gelişelim Öyle Oynıyalım Hacı Ya. Herkeste Hile İnsanda Zevk Bırakmıyolar. Emin Olun %75 şu an Minecraft Oynıyan Hileli Abi Buna Bi Çözüm Getirsinler Artık.

Herneyse Oynamak İsteyen Varsa Yorum Yazabilir. Bu Kadar İçimdekileri Döktüm.

OYNAMAK ISTEYEN ARKADAŞLAR

RAIDCALL ID : 11113884

HAMACHI AĞLARI:

survivalmctr1
123
survivalmctr2
123

Son düzenleme:

Laloww_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben ben :D Olabilir aslında.Daha önce sunucum açıldı ama tutmadı.24 günü var hala.Haritayı sıfırlayabiliriz.

CreativeTM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi Skype Yada TeamSpeak Karar Verin Ona Göre Yapalım. TeamSpeak Daha Mantıklı Gibi. Bas Konuş Sonuçta Milletin Arkaplan Sesini Duymak Zorunda Kalmayız.

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
RaidCall ayarlayabilirim TS'ye para vermeyin boşuna.

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu ayarlarsanız haberim olsun arada uğrarım bende.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende gelmek isterdim ama radicall kullanmıyorum :D Mic zorunlumu

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Şahsen Sıkıntıdan SkyFactory Oynuyorum Şuana Kadar Hiçbir Mod Oynamışken Sunucu Ve Kitle Sıkıntısından Single Player Oynuyorum :(

SkyBlock Oynamak İçin Sunucu Arıyorum Sunucu Bulunmuyor Hadi Sunucu Buluyorum Millet Yok Pasif Mob Yok Aktif Mob Diye Dolaşıp Duruyor Vipler Sunucuyu Ele Geçirmiş Oluyor

Survival Sunuculara Gireyim Diyorum Çoğu Klasik Sunucuda Kırmızı Çizgiden Sonra Pvp Muhabbeti Oluyor Herneyse Oynuyorsun Birkaç Dk Sonra V€led Gelip Hileyle Kesiyor Hadi Anladım Dia Set Falan Olsak Gelse Kesse Oyuna Yeni Başlayan Adamı Kırmızı Çizgi Dışarsına Çıkartmamak İçinmi Böyle Sunucularda Oynuyorlar Bilmiyorum

Diyorum Bari Hub Sunucuya Gireyim Az SG-HG Oynayayım Adım Atıyorum Millet Ya Hile Oluyor Yada 5-6 Kişi Team Olmuş Chatte Sürekli Team Team Tarzı Yazılar Dolaşan Sunucular

Sıkılıyorum Hadi Lapisli Sunucya Gireyim Zaman Geçsin Diyorum Lapiste Nuker Kullananlardan Yer Bulupta Block Kıramıyorsun Hadi İtem Yaptın Diyelim Ormana Adım Atmak İçin Spy Olmak Lazım Survival Sunucudan Daha Fazla Ego İçin Hilesiyle Top Liste Girme Amaçlı Dolaşan V€ledler Var

Son düzenleme:

CreativeTM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hamachi Açıcam Beyler. Gelmek İsteyenler Gelebilir. Konuda Paylaşıcam Biraz Sonra

byCelil53

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende gelebilirmiyim ve sana katılıyorum doğru söyledin survival şehir kurmak isterim.