Yol arkadaşım olur musun?

Nazdravia

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba forum üyeleri.
Ben Nazdravia, fazla uzatmadan konuya değineyim. Minecraft sunucusu açacağım ve tek olmak istemiyorum. Sistemlerde beraber karar alabileceğim, birbirimizin takıldığı yerlerde yardımlaşabileceğim, biraz matrak, biraz manyak kısacası bir yol arkadaşı arıyorum. Birazcık kendimden bahsedip kaçayım artık. Pluginler hakkında yeterli bilgim var. Python ile Discord botu kodluyorum. Daha önceden sunucu açtım fakat bir süre sonra kapatmak zorunda kaldım. Server yönetimi, server güvenliği, pazarlama, e-ticaret gibi konularda yeterli bilgim var. Birçok sunucuda üst mevkilerde rol sahibi oldum...
Konuyu fazla uzatmak istemiyorum. Eğer konuşmak isterseniz aşağıda iletişim kurabileceğiniz adreslerim yer alıyor.

Telegram: @herkestam
Discord: Nazdravia#7869

Elimde iki aylık VDS var.
147096
147097

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba forum üyeleri.
Ben Nazdravia, fazla uzatmadan konuya değineyim. Minecraft sunucusu açacağım ve tek olmak istemiyorum. Sistemlerde beraber karar alabileceğim, birbirimizin takıldığı yerlerde yardımlaşabileceğim, biraz matrak, biraz manyak kısacası bir yol arkadaşı arıyorum. Birazcık kendimden bahsedip kaçayım artık. Pluginler hakkında yeterli bilgim var. Python ile Discord botu kodluyorum. Daha önceden sunucu açtım fakat bir süre sonra kapatmak zorunda kaldım. Server yönetimi, server güvenliği, pazarlama, e-ticaret gibi konularda yeterli bilgim var. Birçok sunucuda üst mevkilerde rol sahibi oldum...
Konuyu fazla uzatmak istemiyorum. Eğer konuşmak isterseniz aşağıda iletişim kurabileceğiniz adreslerim yer alıyor.

Telegram: @herkestam
Discord: Nazdravia#7869

Elimde iki aylık VDS var.
İstersen yardımcı olabilirim. Plugin hakkında bilgim var. Skript yazabiliyorum. Java'ya yeni başladım ufaktan bilgim var. C++ konusunda baslangıc seviyesi bilgim var. Senin fikirlerine saygı gösteririm. Kendi açtığım fakat maddi zorluklarla kapanan bir sunucum var. Yaşından büyük işlere kalkışan birisiyim. Buildlerim orta seviye.

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Discord ekledim plugin bilgim var her türlü yardım edebilirim senden önce bende konu açmayı düşünüyodum :)
Discord ismim : Snoweay#7238

Nazdravia

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Minecraft işlerine girmenin kötü sonuçlar doğruacağı kanaatine vardım. Başvurularınız ve desteğiniz için teşekkür ederim.