Yoncu.com Mutlaka okuyun

gereksiz31

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar . Size hosting tavsiyesi vereceğim. Arkadaşlar ben vps den hiç anlamıyorken gittim yöncü.com dan vps aldım. Parayı aktardığım gibi sunucum hemen hesabıma geldi Diğer host şirketleri biraz geç veriyor diye biliyorum. Neyse bende destek açtım nasıl kullanıcam diye Hiç abartmıyorum en fazla 40 saniye içinde destek talebim cevaplandı. Sıkılmadan bana anlattılar nasıl kullanılır diye. İsteseler git google dan araştır derlerdi ama demediler işte bu yüzden ve şimdi anlatacağım sebepden dolayı sizede tavsiye ediyorum. Şimdide o nedeni açıklıyayım.

Ben vps almıştım daha demin anlattım. Ben beceremedim yani kafama yatmadı. Baktılar benim beceremediğimi bana teklif sundular. 5 tl daha verirsen vps yi vds ye yanı uzak masaüstüne çevirelim dediler Bende kabul edip aldım ve şuanda bu konuyu oradan açıyorum Eğer sunucu alıcaksanız Yoncu.com u şiddetle tavsiye ediyorum Benden bu kadar. Alması size kalmış ama emin olun ki memnun kalıcaksınız desteğinden ve kampanyalarından
Saygılarımla...

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
fakat makinalari server kurmak icin iyi degil yani oyun makinasi olarak iyi degil
1 keresinde bende ordan almişdim hic memnun kalmadim
teknik destegine vs sözüm yok .

gereksiz31

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
fakat makinalari server kurmak icin iyi degil yani oyun makinasi olarak iyi degil
1 keresinde bende ordan almişdim hic memnun kalmadim
teknik destegine vs sözüm yok .
Ben henüz denemedim haklı olabilirsin Onlarda zaten oyun sunucuları için iyi demiyorlar :) Genel işlerin için çok işe yarıyor Bir şirketin makinelerinin kalitesi kadar desteğide çok önemli olmalıdır :)

Zamanınızı ayırıp yorum yazdığınız için teşekkürler

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben henüz denemedim haklı olabilirsin Onlarda zaten oyun sunucuları için iyi demiyorlar :) Genel işlerin için çok işe yarıyor Bir şirketin makinelerinin kalitesi kadar desteğide çok önemli olmalıdır :)

Zamanınızı ayırıp yorum yazdığınız için teşekkürler

Ben oyun forumunda actıgın icin oyun amaclı kullanacagını düşünmüştüm şimdiden hayırlı olsun kardeşim ozaman :)