Yardım YOU ARE NOT WHİTE-LİSTED ON THİS SERVER HATASI

berkil58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,benim sorunum multiplayer servere girememek.Şöyle bir hata alıyorum:DİSCONNECTED BY SERVER
YOU ARE NOT WHİTE-LİSTED ON THİS SERVER

White List ile ilgili olduğunu sanmıyorum hatta imkansız!Çünkü ben o servere daha önce girdim ve o serverden bu hatayı alınca white list olmayan serverler buldum onlardada aynı hatayı aldım birtek benim serverim ve başka 1 adet daha server açıldı.Çoğu serverden sinyali alıyorum girmeyi deneyince o hata geliyor ve sinyal yokoluyor bağlantı kaybedildi diyor bir süre bekleyince yeniden bağlantı geliyor açıyorum yine aynı hata lütfen yardımcı olun.Son olarak Criminal adlı moderatörümüz bana çok yardımcı oldu özellikle ondan bir yardım bekliyorum.Şimdiden herkese teşekkürler.

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normalde bu hata ile white-list olmayan serverlerde karşılaşmak imkansız.Ya şanssızsın heralde bakım varken falanmı denedin acaba?

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
White-list olan serverlara başvurunuz kabul edilmezse giremiyorsunuz.

berkil58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bizimkiler bakım yapmış yaparkende bikaç şeyi bozmuş o yüzdenmiş :D

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeşim eyer hamachisiz kurduysan hamachili kur derim. server pro. dosyasınıda server-online=false yap hamachiden girebiliyorlar olmassa bilmiyorum pek.

berkil58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş serveri ben kurmadım sadece bizim serverin yöneticileri bakım yaparken pluginleri bozmuş bu yüzden böyle bir hata olmuş xD herneyse sağolun yardımlarınız için.

sagol / sağol eğer/eyer/eger beyler lütfen TÜRKÇE'mizi bozmayalım bazı oyunlarda ı yok i var böyle yazarakta alışabiliyor insan ama unutmayın TÜRKÇE bizim ana dilimiz!

Arda Sönmez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
BEYLER SİZDE BU HATAYI ALIRSANIZ BEKLEYİN BAKIM FALAN VARDIR SORUN BENDE BÖYLE ÇÖZÜLDÜ.BU ARADA berkil58 BENİM CHAR....

baho56

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben dün gece girmiştim şimdi girmedi bakım var galiba yada açık deil

baho56

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ama sunu farkettim server su an açık ve yanında 6/25 yazıyor yani içinde 6 kişi var nasıl olcak şimdi bi yardım edin ?

YARDIM!