Youtube Banner [ACİL]

GPNeon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar konu başlığındada belirttiğim gibi youtube kanalım için banner gerekiyor yani kapak fotoğrafı
bu kapak fotoğrafını size biraz daha detaylı anlatayım bikere kanalım tamamıyla CS:GO üzerine kurulmuştur ve
kapak fotoğrafımda CS:GO karakterlerinin bulunmasını istiyorum bunuda birazcık açıklayım şimdi CS:GO'da
nerdeyse milli haritamız olarak bildiğimiz de_dust II haritası vardır bende fotoğrafın arkaplanı o haritada görünsün
istiyorum böyle bazılarımız bilir bu haritada long diye isimlendirdiğimiz bir yer vardır o longda 2 tane Anti Terörist
arka arkaya durucak bir tanesi havaya zıplayıp eğilicek havada yani havada zıplamış ve eğilmiş versiyonu fotoğraflanıcak
havadakinin elinde normal skinsiz awp olucak onun önündede bitane adam olucak yine Anti Terörist onda da AK-47 olucak
karşılarındada 2 tane arka arkada Terörist olucak A Site Rampa bölümünde ve o teröristlerin arkada bulunanında AK-47 olucak
ama o Anti Teröristteki havada eğilerek awp bakan Teröristlerin arkadaki AK-47 oyuncusuna HS (Kafadan Vuruş) atmış olucak
tabi bu yüzden AK-47 li adam geriye savruluyor gibi bir görüntü olucak önündekinin elinde daha tam düşünmedim ama MAC-10
olmasını planlıyorum.

- Üzgünüm baya bir detay verdim yani benim için zor ve önemli detaylar bunlar kolay görenler için lafım yok her ihtimale karşı detayını anlatmak istedim
bu tasarım bana acil lazım ve istediğim şeye göre çok mu yoksa az mı bilemem ama ÖDEME YOLU olarak steam takas yapmak istiyorum AWP Redline (Field-Tested)
atıcam tasarım karşılığında ön ödeme yapmıyorum fakat fotoğrafı önceden istemicem yapıcak kişi skypeden ekran paylaşımı yapabilir eğer istediğim şeyi yapmışsa
atarım eşyasını ondan sonra yollar çizimi.

NBN_Graphics

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype nbn.graphics Buyrun hocam.

EDİT - Ödeme yöntemini görmedim. kusura bakmayın.

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Buralarda harcanmayın fiverr diye bir site var her şeyi karşılıyo.Not: yabancı site