youtube bücürleri - 1

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
youtube da bücürlerin çektiği ve beni güldüren videolar bazılarını bücürler çekmedi ama neyse...

1 kardeş sen ne içtin sağlam malmış

2 kod adı .... kelle

3 ... tanrısına kurban vereyrüüük alülülü

4.sadece şişko olana üzüldüm onun dışında güldüm

5.aaaüüüaaeeee

diğer videoları ikiye saklıyorum inşallah gülmekten geberirsiniz bende cenazenize gelirim amin (çokda komik değil) @InnocentBunny @Minecraftplayerr @adenzu54

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır benim de bu adamla yaşıtkenki videolarım (Solar Survival) var internette bu kadar absürt değil. Bunları neyle besliyorlar ?

Bu arada gülmedim. Sadece üzüldüm, çook çok üzüldüm.

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben durumlarına ağlamaktan geberdim :(

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
"Bir kedi varmış, yüze kadar sayarmış, sonra WolfTİM oynamış, ağzını burnunu dağıtmışlar"
Evet, arkadaşın tekerlemeleri Cem Yılmaz'ın esprilerine rakip.
EDİT: Ayrıca bkz: Videodan sonra sevgilisi çocuktan ayrıldı*

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Yanlız bu bücür (Edit: Kabaca terimi küfür olarak sayıyor anladınız siz) dediklerimiz bizi temsil edecek kişiler. Çocukken herkes hata yapar yapmasınada, e okadar sokakta değilde, salarsa internete ne hali varsa görsün derse bir aile, çocuğada bir şey demiyorum o yüzden.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu ***** dediklerimiz bizi temsil edecek kişiler. Çocukken herkes hata yapar yapmasınada, e okadar sokakta değilde, salarsa internete ne hali varsa görsün derse bir aile, çocuğada bir şey demiyorum o yüzden.
tabi bir zamanlar bizde böleydik ama bazıları abi lafınınhak ediyor işte

gerçi ben çok soğuk kanlı bir çocuktum ama neyse

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Yanlız bu bücür dediklerimiz bizi temsil edecek kişiler. Çocukken herkes hata yapar yapmasınada, e okadar sokakta değilde, salarsa internete ne hali varsa görsün derse bir aile, çocuğada bir şey demiyorum o yüzden.
Doğru söze ne denir. Yine de insan da merak ediyor "Bunların yanlış ve saçma olduğunu EN AZINDAN toplumda yüksek yerlere gelmiş kişilere bakarak göremiyor mu bunlar?" Açıkçası ben geleceğimi böylelerine emanet edemem. Gözüm arkada kalır.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu bücürlerin videosunu gördükçe yada izledikçe(kendi internetimi kullanmıyorum ._. ) içimden , bildiğim ne kadar küfür varsa hepsi geçiyor.Lan yarın bir gün Allah korusun savaşa girecek olsa ülkemiz ben bunlara vatanı değil 1 gram buğdayı bile emanet etmem.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Doğru söze ne denir. Yine de insan da merak ediyor "Bunların yanlış ve saçma olduğunu EN AZINDAN toplumda yüksek yerlere gelmiş kişilere bakarak göremiyor mu bunlar?" Açıkçası ben geleceğimi böylelerine emanet edemem. Gözüm arkada kalır.
bazılarımız büyüdükce çocuklaşır
çoğu kişide büyüdükce olgunlaşır dert etmeye gerek yok yani mesela ben büyüdükce çocukluyorum acaba dedeyken nasıl olcam

Bu bücürlerin videosunu gördükçe yada izledikçe(kendi internetimi kullanmıyorum ._. ) içimden , bildiğim ne kadar küfür varsa hepsi geçiyor.Lan yarın bir gün Allah korusun savaşa girecek olsa ülkemiz ben bunlara vatanı değil 1 gram buğdayı bile emanet etmem.
bencede :D askerlik demişken garip bir olay oldu dün askerlik için bir kağıt geldi meğer abime imiş -_- bu yaşta ne askerliği lan dedim ona batı çıktı bana doğu çıkarsa yandım 1.kardeşe batı çıkarsa büyük ihtimalle ikimciye doğu çıkıyormuş

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız bu bücür (Edit: Kabaca terimi küfür olarak sayıyor anladınız siz) dediklerimiz bizi temsil edecek kişiler. Çocukken herkes hata yapar yapmasınada, e okadar sokakta değilde, salarsa internete ne hali varsa görsün derse bir aile, çocuğada bir şey demiyorum o yüzden.
Onlar bizi temsil etmese de olur.Şunu da bilin ki ülkemiz de böyle salak çocuklar dışında zeki çocuklarda var.Bizi salak çocukların değil zeki çocukların temsil etmesini tercih ederim ben.
bazılarımız büyüdükce çocuklaşır
çoğu kişide büyüdükce olgunlaşır dert etmeye gerek yok yani mesela ben büyüdükce çocukluyorum acaba dedeyken nasıl olcam

bencede :D askerlik demişken garip bir olay oldu dün askerlik için bir kağıt geldi meğer abime imiş -_- bu yaşta ne askerliği lan dedim ona batı çıktı bana doğu çıkarsa yandım 1.kardeşe batı çıkarsa büyük ihtimalle ikimciye doğu çıkıyormuş
:ASD (10karakter)