Youtube Kanal Geliştirme , Fenomen Olma Yolları.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bugün Küçük Kanallara Bir Rehber Konusu Yazdım.Buyrun Okuyun :

1. Yeni Çıkmış Bir Oyunu Alıp Hemen Videosunu Çekin.Emin Olunki Bu Size 1 Hafta İçinde 500 Abone Kazandıracaktır.

2. Sırf Minecraft Üstüne Kurulu Bir Kanal Olacaksanız Yeni Yeni Modlar Tanıtın , Minigamesleri Oynayın , Yeni Sürümleri Tanıtın.

3. İzleyicilerle Samimi Olun.''Zıkkım Tadında'' Gibi Küfür Etmek Zorunda Değilsiniz Ama Ege Gibide Saygılı Olmak Zorunda Değilsiniz.

4. Bilmediğiniz Oyunları Alın.Bu İzleyicilerle Sizi Daha Samimi Yapacaktır.

5. Montaj , Kısa Oyun Filmi İşiyle Uğraşırsanız Aboneniz Artar.

6. Yanınızda Bir Arkadaşınız Olsun.

7. Sesiniz İnce İse Olgun Değilseniz Video Çekmeyin.

8. AudaCity Gibi Ses Kalınlaştırma Programlarını Kullanabilirsiniz.

9. Kendinize Bir Giriş Şekli Bulun.Örneğin 1. Videoda Meraba Arkadaşlar , 2. Videoda Selamlar Diye Giriş Yapmayın.Hep Aynı Olun.

10. Bir Facebook Sayfanız Olsun.

11. Youtube'da Video Çeken Küçük Kanallarla Beraber Videolar Çekin.Onların Abonesi Size Sizinkilerde Onlara Gitsin.

12. Güzel Bir Mikrofonunuz Ve Kulaklığınız Olsun.

13. Büyük Kanallarla Anlaşmaya Varmaya Çalışın.Onların Size Yardım Etmesini İstediğinizi Söyleyin.Şuanda Bunu Yapan 1-2 Büyük Türk Kanal Var.

14. Sizin Resmi Bir Serverınız , Klanınız , Grubunuz Olsun.

15. Youtube'da Partner Olun ki Aynı İsimle Başkası Kanal Açarsa Onu Şikayet Edin.

16. Bilinki Bu İşi Zevk İçin Yapıyorsunuz.Para Kazanma Derdinde Değil Eğlenme Derdinde Olun.

17. Herkezin Çektiği Oyunları Çekmeyin.[Saints Row The Third , Outlast Gibi ]

18. Kanalınızın İsmi Size Özel Olsun.Örneğin XLproGaming Yerine Raftaki Oyunlar Gibi İsimler Koyabilirsiniz.

Babamda Oyuncu'nun Videoları Var.Onlarıda İzleyebilirsiniz.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Like At O zaman Boşuna mı Yazdım :D

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Zaten abone çekme olayına karşı değilimde ilk haftadan 1 oyundan 500 abone biraz çevre gerektirmiyor mu ? Aslında bayağı sağlam çevre gerektiriyo öyle sağda çıkan videolarda görünmen için bile o filtre aramasında belli bir sayıyı geçmen gerekiyor.Şimdi bir sürü çocuk var sesi ince çocuk bayağı bayağı anlaşılır ve abartmayacak derecede güldürmeye çalışıyor.Birde böyle 8-9 yaşında Ege abiyi izliyip bende video çekip ünlü olacam diyen hayalperest çocuklar.Karşılaştırma bakımından haklısın ama cümle kuramadıktan sonra ses çokta fazla bir şey ifade etmiyor.

İlk Konuya Gelirsek.1. Haftadan Beri Diye Bir Söz Kullanmadım.

2. Konuya Geçersek.Ben Cümle Kurabiliyorum.Kelime Darcığım Geniş.Sırf Bu Yüzden Türkçe'den Hiç Düşük Notum Olmadı.Şimdi Ben Video Çeksem Sesime mi Bakarlar Cümle Kurmama mı ? Sesime Bakarlar.Ama Ben Bir Rehber Videosu Çeksem [minecraft nasıl yüklenir gibi] Kelime Darcığıma Bakarlar.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İlk Haftanızda Kazanırsınız Dememişim :D 1 Hafta İçinde Demişim :D

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı yerde yanlışların ve genel olarak bilinen şeyler fakat yine de emek vermişsin.
Mesela ben şu video ile Türkiye'de ilk R2TW çekenlerdenim hatta belki de ilk. Tamam aramalarda genelde en üstte çıkıyor fakat dediğin kadar abone getirmedi. Ha tabi çok faydası oldu kanal eski haline göre uçtu fakat öyle 500 abone falan olmadı. Yine 500 abone olmasa bile çok işime yaradı.
Bir de Facebook sayfası işi var. Mesela benim FB sayfası açmam çok anlamsız olur. Sadece 1-2 kişinin beğeneceği şey için sayfa açmak biraz garip gibi :).

Bu arada bu işlerde sanırım en mantıklı yol ünlü bir siteye parayla reklam vermek :).

Ayrıca hangi büyük kanallar destek veriyor bu işe? Söylersen herkes için daha yararlı olur.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bazı yerde yanlışların ve genel olarak bilinen şeyler fakat yine de emek vermişsin.
Mesela ben şu video ile Türkiye'de ilk R2TW çekenlerdenim hatta belki de ilk. Tamam aramalarda genelde en üstte çıkıyor fakat dediğin kadar abone getirmedi. Ha tabi çok faydası oldu kanal eski haline göre uçtu fakat öyle 500 abone falan olmadı. Yine 500 abone olmasa bile çok işime yaradı.
Bir de Facebook sayfası işi var. Mesela benim FB sayfası açmam çok anlamsız olur. Sadece 1-2 kişinin beğeneceği şey için sayfa açmak biraz garip gibi :).

Bu arada bu işlerde sanırım en mantıklı yol ünlü bir siteye parayla reklam vermek :).

Ayrıca hangi büyük kanallar destek veriyor bu işe? Söylersen herkes için daha yararlı olur.

Burak Oyunda Çok Nadir , Orkun Işıtmak Arada Sırada , TheTurkishGaming Genelde , Brave Oyunda Arada.

JohnJ

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel paylaşım. +rep

JohnJ

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Özel mesaja baktım oyuzden :) liked :D

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı