Youtube Kanalı açtım

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 1 hafta önce bir youtube kanalı açtım.Kanalımda her türlü videoyu yükleyeceğim fakat şimdilik sadece Minecraft ile ilgili videolar atacağım.6 Tane video yüklemiştim fakat ses problemlerinden dolayı onları sildim şu an sadece 3 tane video bulunmakta.Her gün (pazar hariç ) video atmaya çalışacağım fakat ara sıra aksaklıklar olabilir.Minecraft harici tek yüklediğim video GTA San Andreas da kendi görevini nasıl oluşturursun adlı video serisi.Onun haricinde dediğim gibi kanalım gelişene kadar sadece Minecraft ile ilgili video atacağım.Kanal adındanda belli olduğu üzere Karadeniz bölgesinde oturuyorum. (Aslında karadenizli değilim fakat burda çokca uzun süre yaşadığım için şivesini felan herşeyini kapınca böyle oldu :D ). Onun haricinde diyeceğim başka bir şey yok eğer aklıma gelirse editlerim zaten postu.

Bu arada kanala gitmek için burayı tıklayın.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bence Gta San Andreas işini hiç girme oyun biraz eski olduğu için ilgi çekmeyebilir. Onun yerine yeni oyunlar hakkında videolar yaparsan daha iyi olabilir.

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence Gta San Andreas işini hiç girme oyun biraz eski olduğu için ilgi çekmeyebilir. Onun yerine yeni oyunlar hakkında videolar yaparsan daha iyi olabilir.
zaten fazla uzun bir şey olmayacak 1 video daha yükledimmi daha çekmem onla ilgili.Yeni oyunlar için inceleme yapabilirim.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkada birisimi fısıldıyor? Gerçekten birisi arkada "fsfsfsfsırsıfs" gibi şeyler diyor sanki.

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayır mikrofondan kaynaklanıyordur