Youtube kanalı fotoğrafı ve kapağı

SalçalıEkmek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
merhaba eskiden youtuberdim 200bin abonem vardı ama üniversiteye hazırlandığım için komple kapattım videoları sildim tekrar açtığımda sadece aboneler vardı ondan yeni kanal açmayı planlıyorum adı filan herşeyi tamam ama tek ihtiyacım olan kanal fotoğrafı ve kapağı bu konuda yardımcı olabilecek varmı ileride elbet o arkadaşı görür birşeyler yaparım onun için yardımcı olacak biri skype üzerinden : bugra.oyunda

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
" merhaba eskiden youtuberdim 200bin abonem vardı " Kanal link pls.
Merak ettim 200bin kişilik kanalınızı.​

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben grafikte değil ama açmayi planlarsan web sitede yardim ederim Skype her yerde yaziyor ama genede vereyim Skype: BerkPW

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
200 bin aboneli kanalı tanımıyoruz hmm

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SalçalıEkmek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
" merhaba eskiden youtuberdim 200bin abonem vardı " Kanal link pls.
Merak ettim 200bin kişilik kanalınızı.​
şu an kanal elimde değil dediğim gibi ''kapattım'' gmail hesabınıda sildim uzun bir süre kanal aktif olmadığı için siliniyor sanırsam bi ara açtım baktım derken gecen kış kapattıktan 1 2 ay sonra açmıştım bu işe yatkınım youtube işine GaripAbi adındaydı kanalın adı bilen tek tük kişiler vardır

Ben grafikte değil ama açmayi planlarsan web sitede yardim ederim Skype her yerde yaziyor ama genede vereyim Skype: BerkPW
teşekkürler şuanlık web siteye ihtiyacım yok öncelikle kanalı açıp eski kitleme ulaşabilirsem eskisi kadarda olmasa 20 30 bin olsa anca o zaman açmayı düşünüyorum daha acelesi yok

biraz daha saygılı olsan iyi olur çok bilmişlik taslama boş boşda yorum yapmayın :)

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an kanal elimde değil dediğim gibi ''kapattım'' gmail hesabınıda sildim uzun bir süre kanal aktif olmadığı için siliniyor sanırsam bi ara açtım baktım derken gecen kış kapattıktan 1 2 ay sonra açmıştım bu işe yatkınım youtube işine GaripAbi adındaydı kanalın adı bilen tek tük kişiler vardır

teşekkürler şuanlık web siteye ihtiyacım yok öncelikle kanalı açıp eski kitleme ulaşabilirsem eskisi kadarda olmasa 20 30 bin olsa anca o zaman açmayı düşünüyorum daha acelesi yok

biraz daha saygılı olsan iyi olur çok bilmişlik taslama boş boşda yorum yapmayın :)
Hocam bunu nasıl çok bilmislik algıladın bilmiyorum da şu an bana kanıtladın ilgi çekmeye çalışan bi çocuk oldugunu

SalçalıEkmek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam bunu nasıl çok bilmislik algıladın bilmiyorum da şu an bana kanıtladın ilgi çekmeye çalışan bi çocuk oldugunu

ilgi çekmeye çalışıyomuşum :D :D :D skype ekliyebilirsin çocuk olduğumu düşünüyosan

tanımıyoruzda ne demek oluyor ? yalan sölediğimimi düşünüyosun orda belirttim ad bile vermedim dediklerine bak hele tekrar söylüyorum sadece belirttim kanalıma bak bak bak filan deyip ilgi çekmeye çalışmadım 3üncü kere söylüyorum anlamadıysan anla ''Belirttim'' sağlam bir grafiker arıyorum o iş için para bile veririm yada onunda kanalı varsa destek olurum daha işe yeni başlayıp 5 6 gün kanalı açıp kapatmıyacam eskilerdenim bu işte ondan söyledim 200bin diye anlamıssındır umarım ilgi çekmeye çalışıyomuşum ya :D :D

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilen tek tük kişiler var ise nasıl oluyorda 200 bin abonen oluyor. Belli ortada abone filan yok amaç bedava bir şeyler yaptırmak. Adam gibi böyle de ben yapim sana ama kelime oyunu kimseyle

Sent from my iPhone using Tapatalk

SalçalıEkmek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilen tek tük kişiler var ise nasıl oluyorda 200 bin abonen oluyor. Belli ortada abone filan yok amaç bedava bir şeyler yaptırmak. Adam gibi böyle de ben yapim sana ama kelime oyunu kimseyle

Sent from my iPhone using Tapatalk
tek tük forumdan bilen olabilir minecraft videlarıda çekiyodum bedava bir şey yaptırma amacında değilim karşılıgını elbet verecem emin olki 200bin abonem vardı sallıyo olsaydım 400 500bin diyebilirdim :)