Youtube Kanalımız Açtık Hepinizi Bekliyoruz : İki Dostun Maceraları

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar eninde sonunda youtube kanalımızı açmış bulunuyoruz. Kanalımızın gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız beğenip, abone olup videoları ve kanalı paylaşabilirsiniz. Hepinize izlediğiniz için teşekkürler. Kanal: http://www.youtube.com/user/ikidostunmaceralari

Son düzenleme:

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Vidyo değil, video. İyi bir kanal için bu en ufak kelimeye bile dikkat etmessen olmaz..

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. modum Türkçe'si "vidyo" dur lütfen Türkçe'ye sahip çıkalım video İngilizce'dir vidyo Türkçe.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. modum Türkçe'si "vidyo" dur lütfen Türkçe'ye sahip çıkalım video İngilizce'dir vidyo Türkçe.
Dediğiniz gibi ama vidyo diye bir şey yok aslında :) Türk halkının ağzında dönüp bu şekli almış bir şey. Neyse konuyu dağıtmayalım, kanal'a bir video'ya belirli bir izlenmeden sonra video atın.

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mustafa seninle bunun tartışmasını yapmıştık. Şimdi üşenmeden TDK'nin sitesindeki yazım kılavuzuna baktım. Sence ne çıktı. Bak bakalım sende.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Mustafa seninle bunun tartışmasını yapmıştık. Şimdi üşenmeden TDK'nin sitesindeki yazım kılavuzuna baktım. Sence ne çıktı. Bak bakalım sende.
Benim de dediğim gibi vidyo diye bir şey yok :) Halkın ağzında ki uydurma bir laf.

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yinemi sen :) Neyse benim imla kılavuzu yanlış o zaman.

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lego Karayip Korsanları Serimiz Başlamıştır Lego 1. Bölüm:
Minecraft Hardcore Serisi: