Youtube Marka Bottt

OsuranJIJEK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkdaşlar nedense her kanala bot diyorlar.Ama olanlarda var.Bence Olanlar:
Burak Oyunda
Yni gelişmiş her kanal'a bot deme becerisini gösterme becerisine sahipler.Sizce hangi kanallar bot bekliyorum...

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence;
21k Abonesi olan kanalların çoğu bot değil tabii sonra artıp 30k 40k olabilir fakat bence 100k'yı geçenler ya bot ya da gerçekten çok çalışıp iyi videolar çeken birisidir ve bu sizinde takip edebileceğiniz kanallardır. Bir kanalın bot olmadığını eğer videolarını gerçekten severek izliyorsanız anlarsınız.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burak Oyunda ve Enes Batur kesinlikle bot. Daha birçok kanal var tabi. Ama Enes Batur bot olsa bile arada sırada izlerim. Burak oyunda? Asla, abone bile değilim :D
Bot olmadığını düşündüklerim:
IsmetRG (Bot olması imkansız kanal ölüyor zaten)
Ghost Gamer
Ahmet Aga
Daha da sayılabilir tabi.

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burak Oyunda ve Enes Batur kesinlikle bot. Daha birçok kanal var tabi. Ama Enes Batur bot olsa bile arada sırada izlerim. Burak oyunda? Asla, abone bile değilim :D
Bot olmadığını düşündüklerim:
IsmetRG (Bot olması imkansız kanal ölüyor zaten)
Ghost Gamer
Ahmet Aga
Daha da sayılabilir tabi.
Ahmet Aga Bot Malesef.Ekin Soyak Gibi En Sevdiğim Kişiden En Sevmediğim Kişiye Döndü Oda.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar, bende Ekin Kollama'nın bot kanalları öğrenmek için kullandığı makinalardan olmadığı için sizlere "şu bu bot" diyen arkadaslara soruyorum samimice, neye dayanarak? Yani birçok kişi diyor o bot şu bot. Yani şuna dayanarakmı söylüyorsunuz, izlenme/abone oranı yada içerik açısından. Yoksa "%100" emin bir şekilde biliyoruzda konusuyoruz hacı resmi yerlerden gerekli incelemeyi yaptım bunlar kesinlikle bot şerefim üstüne yemin olsun ki, seklinde mi?

Yani bir kanal 0 video ilede milyarlarca aboneye ulaşabilir, bu olasılıktır velhasıl buna dayanarak emin sonuçların bir kanıdı olmadan söylenmesi şüphe uyandırıcı.

OsuranJIJEK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar, bende Ekin Kollama'nın bot kanalları öğrenmek için kullandığı makinalardan olmadığı için sizlere "şu bu bot" diyen arkadaslara soruyorum samimice, neye dayanarak? Yani birçok kişi diyor o bot şu bot. Yani şuna dayanarakmı söylüyorsunuz, izlenme/abone oranı yada içerik açısından. Yoksa "%100" emin bir şekilde biliyoruzda konusuyoruz hacı resmi yerlerden gerekli incelemeyi yaptım bunlar kesinlikle bot şerefim üstüne yemin olsun ki, seklinde mi?

Yani bir kanal 0 video ilede milyarlarca aboneye ulaşabilir, bu olasılıktır velhasıl buna dayanarak emin sonuçların bir kanıdı olmadan söylenmesi şüphe uyandırıcı.
aslında ben de Burak Oyunda konusunda çok emin değilim 8 kere yeniledim bi düşüyor o arada çıkan kişiler veya çok abonesi olduğundan bug olabilir

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ben burak oyunda ve enes batur'un bot olduğunu söyledim ki bunu ekin kollama da söyledi.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Ben burak oyunda ve enes batur'un bot olduğunu söyledim ki bunu ekin kollama da söyledi.
Bende bunu diyorum iste bunlar hep söylem Ahmet der Mehmet der isterse Obama desin istersen PewDiePie desin resmi bi kanıdı olmayınca inandırıcılığı olmuyor.
Hani suda var ne kadar doğru bilmiyorum ama Ekin denen benden uzak olsun youtuber arkadasımızın prim icin neler yapıcağını hepimiz biliyor gibiyiz.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bunu diyorum iste bunlar hep söylem Ahmet der Mehmet der isterse Obama desin istersen PewDiePie desin resmi bi kanıdı olmayınca inandırıcılığı olmuyor.
Hani suda var ne kadar doğru bilmiyorum ama Ekin denen benden uzak olsun youtuber arkadasımızın prim icin neler yapıcağını hepimiz biliyor gibiyiz.
Burak oyundanın bot olduğuna eminim. Nasıl mı? Sadece izlenme olayı değil o zaman İsmetRG'nin de izlenmesi aboneye göre az ama neden olduğunu az çok biliyoruz. Burak oyundayı aç, abone sayısına bak, 10sn sonra sayfayı yenile bak, bi daha yenile yine bak. Başka hangi kanalda bu kadar değişken.
Ayrıca Ekin Kollama'yı TAA'yken de izledim, şu an da izliyorum, ne primi? Anlamadım.