PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba ben Youtube'den MegaHaberci !
MineCraft serverlerinde video çekimi yapıyorum (biz yada bazen tek ben) .

Bandicam programını kullandım ama 10 dakikadan fazla çekmiyor ve çok yer kaplıyor, 2 dakika çekince 200 MB yedi !
Ayrıca
Fraps programını denedim ama F9 'a basınca video çekimine başlamıyor.
Camtasia Studio ise Minecraft serverindeyken genellikle yürürken yürümeye başladığım yere itiyor (sinir bozucu) :( :=(
Bana hem az yer kaplayan ( 720p ve 2 dakika için 1 MB harcayan bir şey gibi...) ve kaliteli bir video çekme programı gerek!
Lütfen cevap verin!!! Teşekkürler.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Camtasia 8

MevsimLix

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fraps'ta manuel ayarlama var.Hangi tuşu basınca videonun başlıyacağını ayarlarsan düzelir. Video boyutu fazla olursa Render öneririm.

bossentobi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fraps'te videoyu hangi tuşla başlatacağını seçebiliyorsun o olmazsa Nvidia ShadowPlay favorimdir.

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Camtasia 8 demeyin çünkü o zaten var ve bu program ile olan sıkıntıyı mesajda belirttim :)
@MantisWrath kalitesi çok ve yer az kaplıyor mu? Eğer öyleyse çok sağol!!!
[DOUBLEPOST=1426022341,1426017908][/DOUBLEPOST]++ Arkadaşlar,Camtasia'yı kullanmaya devam edeceğim.Lag sıkıntısı yok ama serverda oynarken gittiğim yere tekrar itiyor bunun nedeni ve çözümü nedir?
Yani kısacası Camtasia (video çekmezken) normalce oynuyorum ve hiç ilk yürüdüğüm yere falan itmiyor ama Camtasia ile videoya başlayınca böyle oluyor :(

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skypemi eklersen bandicam 10 dakika sorununu çözebilirim.
faltkardes skypem