YoyosorayoII Kimdir ?

YoyosorayoII

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar,Ben Emre Yalı. 21 Şubat 2013 Tarihnde MİNECRAFT TÜRKİYE Forumuna üye oldum . 11.08.1999 Manisa'da Doğdum. Açıksası Şehirmi Sevmiyorum.Neden Bilmiyorum artık Havası Boğuyo. Neyse Hobilerim ; Bisiklet Sürerim , Pc Oynarım , Bazen Dışarı cıkar Top Oynarım. Günümün nerdeyse 30DK+ foruma ayırıyorum. Burda Çok Güzel İnsanlar Var bazıları ile anlaşamadım ama olsun. Neyse Kendimi Bu Kadar Tanıtmam yeter Birde Foto Ekliyimde :D

For Verin :D

Güzel Günler Geçirmeniz Dileğiyle............

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
I. Yoyosorayo 'ya ne oldu :(

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tanıştığımıza memnun oldum bende Emre
Nedense seni ilk defa forumda görüyorum galiba.

Son düzenleme:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buralarda muhabbet eden adaş görmek iyi olur.
Ben yatıyorum çünkü ne diyeceğimi daha kafamda kuramıyorum uykumdan.
Sonunda istediğin oldu @DirenCan

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Selam canım.

----------------------------------
(İmza)

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam Foruma Hoş Geldin :D
Ben Kemal
Kendimi Tanıtayım Birazcık ^^,
Hobilerim : Bilgisayar Oynamak , Anime İzlerim , Basketbol Fanatiğiyimdir ama nba maçlarını seyretmem :D. Sadece Kuroko No Basket izliyorum basketbol olarak oda tabikisi Anime :D. Kendim Kurslara Gidiyorum .Basketbolda acayip kötü olduğum için birazcık eğitimden geçmek istedim. Zaten o kulüpte maç yaptığımızda felan bazı kulüpler seni takımına çağırıyormuş :o Çok sevinmiştim ve kendimi geliştirmeye Adadım :D. Dediğim Gibi Nba maçlarını izlemiyorum amma kendi basketbolumu seviyorum. Kendime Has Basketbol anlayışım vardır. Ve Nba2k14üm vardır Onuda çok oynarım gibisinden. Neyse Basketbolu geçelim :D. Kokoreç Yemeyi çok severim. Eskilerden Kalan Çok Güzel Anılarım Var Bu Forumda @SirProNauth olsun @Polkakorowakurwa @B35T14 olsun ve diğer en iyi arkadaşlarım olsun hepsiyle çok güzel anılarım vardır.
İnş Seninlede arkadaş oluruz seninlede anılarımız olur ^^
____
İyi Forumlar-

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Foruma hoşgeldin. Hemşeri görmek çok güzel. Ayrıca sana katılıyorum çok sıktı buralar farklı şehirler lazım bize. Her neyse tekrardan foruma hoşgeldin umarım güzel sohbetlerimiz olur.

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Foruma hoş geldin
Yaşım 15 Adımı gibtir et GGG'denim anime sevmem minecraft bıraktım gerisi kemal abide :p

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Foruma hoşgeldin ve bu arada fetişlere saygın yoksa forumda en nefret ettiğin insan olabilirim şimdiden hazırlıklı ol :(

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Foruma hoş geldin! Adım profil ismimden de anlayabileceğin gibi Sarper (170 nereden geldiğini sorma :/.). FNAF fanıyımdır. Umarım forumda iyi zaman geçirirsin...

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuda anlamadığım bir şey var.
@YoyosorayoII 21 Şubat 2013 tarihinden beri forumda ve kendini tanıtmak amaçlı bir konu hazırlamış.
Peki neden diğer üyeler ''Foruma Hoş Geldin'' dediler acaba?!