Yüklü Miktarda Para -LAPTOP ve TELEFON

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar benim blime yüklü miktarda para geçicek ay sonuna doğru yaklaşım 5-6bin TL ve 500TL Teknosa indirim çeki benim alıcağım iki şey var başlıktanda anlıcanız üzere
1- Gelişmiş Bir Gamer Laptop
2- Gelişmiş Bir Telefon
Bana bu ikisini önerirmisiniz sistem özellikleri fiziksel özellikler ve fiyatı TEŞEKKÜRLER

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Holosko+ bir miktar para.

o değil de adam gibi git bir bilgisayarcıya söyle böyle böyle abi ben oyun oynicam bütçem bu de. Adam gibi bilgisayarcıya gittiysen adam sana parçaların fiyat dökümünü de verir kazıklanmazsın.

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bende Macbook ve İphone var sıkıldım bu teçhisatlardan Android ve Windows istiyorum artık sağlam bi laptop ve biraz büyük ekranlı bi telefon.

FZYY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Samsung Galaxy Alpha
MSI GS70 Stealth Pro
Üstüne tanımam başka bir şey.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç senelik bayram parasıdır o abi(troll amaçlıdır :p) en iyisi bu konuları kendinin araştırıp bulman ve bir karara varman 2seçenek 1 0 orjinal pc alırsın 2 toplama pc yaparsın sana kalmış

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kaç senelik bayram parasıdır o abi(troll amaçlıdır :p) en iyisi bu konuları kendinin araştırıp bulman ve bir karara varman 2seçenek 1 0 orjinal pc alırsın 2 toplama pc yaparsın sana kalmış
Para sadece bayramdamı toplanıyo :D ayrıca trol değil[DOUBLEPOST=1439741725,1439741672][/DOUBLEPOST]
Ben kullanıyorum , çok memnunum hiçbir sıkıntısı yok , kasması vb. yok.
Yok Yinede Samsung Yok :D