Yüklü ses çıkış aygıtı yok :(

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun başlıkta yazıyor. Windows 8.1 isteğe bağlı güncelleştirmeleri yaptığımda bu sorun çıktı. Sürücüyü silip tekrar kurdum hala aynı. @Alps @umut_

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Driverı Tekrar ve tekrar Kurman Gerekebilir. Makine modeline göre bir araştırma yap sonrada Ses ile ilgili olan tüm herşeyi baştan kur. Onun dışında ekstra olarak sürücüleri güncellemeyi dene

Son düzenleme:

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Driverı Tekrar ve tekrar Kurman Gerekebilir. Makine modeline göre bir araştırma yap sonrada Ses ile ilgili olan tüm herşeyi baştan kur. Onun dışında ekstra olarak sürücüleri güncellemeyi dene
Hepsini denedim. Olmadı :(

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sürücüyü fabrika ayarlarına getir Büyük ihtimal olur birde bence realtek Audio kullan

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya banada aymısı olmuştuda ne yapmıştım hatırlamıyorum bide windows supporttan bak
İnternette sürücüyü sil yeniden kur diyenden başka kimse yok. Yüklediğim güncellemeleri hatırlayabilsem kaldırıp sorunu çözerdim.[DOUBLEPOST=1436734790,1436734647][/DOUBLEPOST]
Sürücüyü fabrika ayarlarına getir Büyük ihtimal olur birde bence realtek Audio kullan
Sürücüyü fabrika ayarına getirmek diye bir şeyin olduğunu sanmıyorum. Dediğin şey eski sürümüne geçir ise denedim olmadı. Realtek ses yongası olmadan Realtek audio ne işime yarayacak acaba? Aynı ses sürüsünü ne zamandır kullanıyorum güncelleştirmeyi yaptıktan sonra aygıtları algılamamaya başladı. Ama Hangi güncelleştirmeler?

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
realtek kullan.
sürücüyü sil yükle sil yükle.
ses kablolarını çıkar tak.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
İşte bu sebepten dolayı güncelleştirmeleri kapattım. Aynısı bende de olmuştu ama nasıl çözdüm hatırlamıyorum.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternette sürücüyü sil yeniden kur diyenden başka kimse yok. Yüklediğim güncellemeleri hatırlayabilsem kaldırıp sorunu çözerdim.[DOUBLEPOST=1436734790,1436734647][/DOUBLEPOST]
Sürücüyü fabrika ayarına getirmek diye bir şeyin olduğunu sanmıyorum. Dediğin şey eski sürümüne geçir ise denedim olmadı. Realtek ses yongası olmadan Realtek audio ne işime yarayacak acaba? Aynı ses sürüsünü ne zamandır kullanıyorum güncelleştirmeyi yaptıktan sonra aygıtları algılamamaya başladı. Ama Hangi güncelleştirmeler?
En basit olarak Geri yükle ne zaman güncelleme yaptıysan ondan öceki zamana git ve güncellemeleri kapat sorunun çözülür

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0