Yüksek Radyasyonun Nasıl Hissetirdiğini Herkes Biliyor?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu bi kaç saat önce farkettim. İlginç bir şekilde her insan radyasyonu aynı şekilde yorumluyor ve şahsen bu yorumun sadece bi yorumdan ibaret değil radyasyonun ta kendisi olduğunu düşünüyorum.

Hadi gelin bi test yapalım, yüksek radyasyon yediğinizi düşünün ne hissediyosunuz?; Kafam çok şiddetli bi şekilde ağrıyor böyle sanki bayıltılıyormuşum gibi hissediyorum kafam kırılıyormuş gibi.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Radyasyonu yediğim anda mı yoksa yedikten birkaç saat sonrasında mı hissettiklerimi soruyorsun? Yediğim anda diyorsan pek bir şey hissetmem galiba. Ama birkaç saat sonrasında aynı dediğin gibi şiddetli ağrılar hissederim.

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bilgisiyarda Saatlarce Oynadıkta Sonra Ayaga Kalkınca Böyle Başında Tuhaf Tuhaf Dönme Vb Vs Oluyor.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Radyasyonu yediğim anda mı yoksa yedikten birkaç saat sonrasında mı hissettiklerimi soruyorsun? Yediğim anda diyorsan pek bir şey hissetmem galiba. Ama birkaç saat sonrasında aynı dediğin gibi şiddetli ağrılar hissederim.
ben yediğim sırada kafamın param parça kırılıyormuş gibi hissediyorum nükleer bomba patladığını düşünün yakınında sadece anlık değil aralıksız mağruz kalıcaksın benim düşündüğüm böyle bi sahneydi

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tüm vücudun radyasyona maruz kalmasından 5-10 dakika sonra prodromal dönem denilen ve iştahsızlık, bulantı, kusma ve yorulma ile giden şikayetler görülüyor.
GUGLE.COM :D

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben ekmek arasına koyup yiyorum ağrı falan yapmıyor öneririm.

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Televizyonun başından kalkınca böyle başım öyle bir dönüyor ki

Juicy Justice

İstikbal göklerdedir!
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Tomografi çektirerek hissedilebilecek bir olgudur efendim. Bir süre sizi dumur edecek kadar mide bulandırabilir, belki de psikolojiktir ama yine de etkisi olmaz gibi bir şey denemez nitekim yanlış hatırlamıyorsam Birleşik Krallık'ta kişilere tomografi çekilmesiyle alakalı bazı sınırlamalar getirilmişti. Sağlık bu, ciddiye alınmalı. Kendinize bir faydanız yoksa başkasının size faydası olması çok da olası değil zaten... Çok uzaklara gitmeye gerek yok, ülkenin kuzeyine çıksanız geçmişte yaşananlar sebebiyle radyasyonun ne olduğunu anlayabilirsiniz.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Uzun süre elektronik bir cihazın başında olunca. Ayağa kalktığımda veya başka bir yere baktığımda gözlerimin etrafı simsiyah ortası ise bulanık oluyor ve denge'de duramıyorum.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tomografi çektirerek hissedilebilecek bir olgudur efendim. Bir süre sizi dumur edecek kadar mide bulandırabilir, belki de psikolojiktir ama yine de etkisi olmaz gibi bir şey denemez nitekim yanlış hatırlamıyorsam Birleşik Krallık'ta kişilere tomografi çekilmesiyle alakalı bazı sınırlamalar getirilmişti. Sağlık bu, ciddiye alınmalı. Kendinize bir faydanız yoksa başkasının size faydası olması çok da olası değil zaten... Çok uzaklara gitmeye gerek yok, ülkenin kuzeyine çıksanız geçmişte yaşananlar sebebiyle radyasyonun ne olduğunu anlayabilirsiniz.
tomografi çektirdim ama hiç öyle şeyler yaşamadım :(. sadece süresi nedeniyle canım sıkılıyodu.
Uzun süre elektronik bir cihazın başında olunca. Ayağa kalktığımda veya başka bir yere baktığımda gözlerimin etrafı simsiyah ortası ise bulanık oluyor ve denge'de duramıyorum.
Televizyonun başından kalkınca böyle başım öyle bir dönüyor ki
Bilgisiyarda Saatlarce Oynadıkta Sonra Ayaga Kalkınca Böyle Başında Tuhaf Tuhaf Dönme Vb Vs Oluyor.
bunlar herkeste olur radyasyonla alakası yok. Uzun süre oturur pozisyonda kalıp bir anda ayağa kalkınca göz kararması gibi şeyler yaşanmasının nedeni kalp ritminin aniden bozulması ve hızlanması yüzünden.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
niye hepiniz elektronik cihazların yaydığı radyasyonu düşünüyosunuz ki benim dikakt çekmek istediğim nokta aslında nükleer bomba yemenin nasıl hissetirdiğinide biliyor olmanız

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben hissetmiyor sen hissediyor ?