yurtfaction.batihost.com / OP FACTİON / Paralı Eklentiler / Askeri Rütbe Sistem / 1.8.X / Levelle İtem / Hile Koruma / Sıralama Sistemi<

TheLuxaEkrem

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Merhaba, bizler YurtFaction Serverini Sizleri Eğlendirmek İçin Açtık Op Faction İçin Eniyisini Çalışıyoruz Ve Sizin Destekleriniz Sayesinde İnşallah Başarı'caz Ben Kendime Güveniyorum Sizleri Servere Beklerim

Ekli dosyayı görüntüle 98431
Ekli dosyayı görüntüle 93897

Ekli dosyayı görüntüle 98415Ekli dosyayı görüntüle 98416Ekli dosyayı görüntüle 98415
Sunucu adı: YurtFaction
Sunucu türü: Faction
Sunucu sitesi: bati.host network | Eğlenceyi Hisset!
Sunucu versiyonu: 1.8 - 1.8.9X
Bağlantı adresi: yurtfaction.batihost.com

>< /sat komutuyla satabilirsiniz >< 9 rütbe >< Neredeyse her zaman aktif yöneticilere discord ve ile ulaşabilirsiniz. >< Gelişmiş pluginler. >< Kısa bir süre sonra eklenecek olan eğlence dünyasında hem çeşitli etkinliklerle eğlenecek hem de para kazanabileceksiniz. >< Gelişmiş parkur sistemiyle yüksek skorlar alarak arkadaşlarınızı geçin ve para kazanın. Ve Rütbeler E Çıkmak Çok Zordur OP HARD FACTİON !!
Ekli dosyayı görüntüle 93579
Ekli dosyayı görüntüle 95476
>< /pet wolf Yazarak Pet Çarabilirsiniz Silmek İçin /pet remove Kullanabilirsiniz ><

Ekli dosyayı görüntüle 95475
>< YurtVıp Menüsü Eklendi Burdan Tüm Bİlgileri Örenebilirsiniz><

Ekli dosyayı görüntüle 95479
>< ASKERİ RÜTBE SİSTEMİ><

Ekli dosyayı görüntüle 93897Ekli dosyayı görüntüle 93898Ekli dosyayı görüntüle 95471Ekli dosyayı görüntüle 95472Ekli dosyayı görüntüle 95477

Ekli dosyayı görüntüle 95471

Ekli dosyayı görüntüle 95473
Ekli dosyayı görüntüle 95474
Ekli dosyayı görüntüle 95478

Ekli dosyayı görüntüle 92588 Gururla Sunar YurtFaction

Teşekkürler Konumu Okudunuz İçin Yorumlarınızı Bekliyorum..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
Gerçekten Güzel Bi server hele moderatörü adam gibi adam kurucusu da ilgili :)

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lütfen diğer konu sahiplerine karşı duyarlı olun. Yapmış olduğunuz Alternatif Hesap ve Konu Güncelleme kurallarını ihlal ettiğiniz için konunuzu ayrıca sizi Bölüm Moderatörüne bildirdim.

jastiman02

YurtFaction Owner
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lütfen diğer konu sahiplerine karşı duyarlı olun. Yapmış olduğunuz Alternatif Hesap ve Konu Güncelleme kurallarını ihlal ettiğiniz için konunuzu ayrıca sizi Bölüm Moderatörüne bildirdim.
altarnatif hesapmı gülürmeyin beni lütfen theluxa serverimde moderator jastiman99 da kardeşim admin oluyor serverde beroo oda bir insan oda yorum atabiilir deyilmi ? = kısaca lütfen bi araştırıp yorum yap yada ne biliyim bana sorabilirsin özelden

Son düzenleme:

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Hmm Neresimi alıntı bütün mapleriniz baştan sona alıntıdır ..

Yee givecraft

jastiman02

YurtFaction Owner
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Yee givecraft
ben alıntı deyilmi dedim dediysem nerede + olarak editlerimiz ve pluginleri değiştirdik bi kaç tane + paralı pl ler de ekledik ve başka serverde ekibimiz yeni maplar yapıyor bu bir kaç ay sürebilir profesyonel olarak açılcak :)

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali

jastiman02

YurtFaction Owner
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ciddi olamassın o foruma alıntı yaptı diye yazıları vb çaldı anlamına geliyor araştır da yorum at istersen :D

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Yee givecraft
ben alıntı deyilmi dedim dediysem nerede + olarak editlerimiz ve pluginleri değiştirdik bi kaç tane + paralı pl ler de ekledik ve başka serverde ekibimiz yeni maplar yapıyor bu bir kaç ay sürebilir profesyonel olarak açılcak :)

Aynı misyonu izleyen SappHireTR adlı sunucuya bir göz atın daha sonra KingFaction'a bakabilirsiniz. Sohbet fontlarına kadar geçirmişler :yıkıl: