yurtfaction.batihost.com / OP FACTİON / Paralı Eklentiler / Askeri Rütbe Sistem / 1.8.X / Levelle İtem / Hile Koruma / Sıralama Sistemi<

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
1537518532704.png

Bana birisi bu dili öğretsin lütfen.
Daha Türkçe karakterlerde sorun var, bu sunucu nasıl 100 kişiyi görmüş anlayamıyorum.
Ayrıca ekranda GiveNW'mi yazıyor, banamı öyle geldi. :)

Biraz girdim baktım, maplar yukarıda ki arkadaşın dediği gibi alıntı.
Her yerde Türkçe karakterler bozuk neredeyse, 100 onlineyi hak ettiğini düşünmüyorum.

Umarım sunucunuz daha fazla gelişir ve emek verirsiniz, mapları kendiniz baştan yaparsanız ve Türkçe karakterleri düzeltirseniz güzel bir sunucu olabileceğine inanıyorum.

Girdiğimde diğer oyuncu arkadaşlar hiç iyi karşılamadı, hepsi çok soğuk ve küfür ediyorlar.

jastiman02

YurtFaction Owner
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 99016

Bana birisi bu dili öğretsin lütfen.
Daha Türkçe karakterlerde sorun var, bu sunucu nasıl 100 kişiyi görmüş anlayamıyorum.
Ayrıca ekranda GiveNW'mi yazıyor, banamı öyle geldi. :)

Biraz girdim baktım, maplar yukarıda ki arkadaşın dediği gibi alıntı.
Her yerde Türkçe karakterler bozuk neredeyse, 100 onlineyi hak ettiğini düşünmüyorum.

Umarım sunucunuz daha fazla gelişir ve emek verirsiniz, mapları kendiniz baştan yaparsanız ve Türkçe karakterleri düzeltirseniz güzel bir sunucu olabileceğine inanıyorum.

Girdiğimde diğer oyuncu arkadaşlar hiç iyi karşılamadı, hepsi çok soğuk ve küfür ediyorlar.
Teşekkürler yorumun için 1- maplar vb alıntı sadece edit var oldugunu belirrtik o girişteki yazı buyük ihtimalle taxurepack den öyle yada normaldede öyle oraya hiç bakmadım :D 2- pluginler de alıntı editimiz var iznimiz var + eklediğimiz pluginlerimiz var + her serverde küfür olur fakat küfürleri engelliyor eğer bir şikayetiniz vb olursa birisinden küfür edenin ss alıyolar destek atıyorlar ve 10 saat mute atıyoruz. teşekkürler iyi günler

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
>İlk 3 ekran görüntüsü sadece VIP rankleri gösteriyor

>Sonraki ekran görüntüleri x900 minimum ayarlarda

Yav kardeşim, shader kaldırabilcek birine gidip ''Baba gel bi ekran görüntüsü al'' da mı demeye üşendiniz?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
o girişteki yazı buyük ihtimalle taxurepack den öyle yada normaldede öyle oraya hiç bakmadım
Texture pack ile tüm sunuculara giriyorum, böyle bir sorun ile hiç karşılaşmadım. Kendi sunucum da var.
Her yerde yazılar öyle, hiç bakmadım diyorsun. Hiç mi gözüne çarpmadı?

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
@ArifErdoganK Sen kendini öncü falan mı sanıyorsun anlamadım? Yani senin sunucunda olan bir sistem başka sunucuda olunca hırsız mı oluyor anlamadım şimdi doğrusu?

Gel Bilgi Al: ŞEKİLLİ HARFLER VE SEMBOLLER⦓ +100 ⦔

Simgeleri buradan almışsın o zaman hemen söyliyelim kaldırsınlar simgelerini nede olsa senin sunucunda var başka sunucuda olmamalı.

Sunucun iyi olabilir ama kendini TR'De öncü olarak görme. Konuyla sunucumun ne alakası var?

2015 den bu yana hep plugin paketimin renkleri vs değişmemeiştir aynıdır ama onuda değiştirelim nede olsa KF de olan bir şey SH de olmamalı pardon.

Bu düşünceyle devam ama oyun içi sahte oyuncu basarak gelişemezsin.
Sunucumda yapılan KF reklamlı botları saymıyorum...

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ArifErdoganK Sen kendini öncü falan mı sanıyorsun anlamadım? Yani senin sunucunda olan bir sistem başka sunucuda olunca hırsız mı oluyor anlamadım şimdi doğrusu?

Simgeleri buradan almışsın o zaman hemen söyliyelim kaldırsınlar simgelerini nede olsa senin sunucunda var başka sunucuda olmamalı.

Sunucun iyi olabilir ama kendini TR'De öncü olarak görme. Konuyla sunucumun ne alakası var?

2015 den bu yana hep plugin paketimin renkleri vs değişmemeiştir aynıdır ama onuda değiştirelim nede olsa KF de olan bir şey SH de olmamalı pardon.

KingFaction'da bulunan birçok özelliği birebir olarak kullanmanızı taktir etmemi beklemeyin. birçok alternatif seçenek mevcutken kopyala yapıştır üzerine çalışıyorsunuz.

KingFaction'a birçok kez SappHireTR adı ile reklamlı bot saldırıları düzenlenmeye çalışıldı, bu konuda öncü sizsiniz sanırım.

Emek hırsızlığı yapmak yerine uğraş vererek kazanç elde edin.

jastiman02

YurtFaction Owner
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Haklısın.

jastiman02

YurtFaction Owner
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KingFaction'da bulunan birçok özelliği birebir olarak kullanmanızı taktir etmemi beklemeyin. birçok alternatif seçenek mevcutken kopyala yapıştır üzerine çalışıyorsunuz.

KingFaction'a birçok kez SappHireTR adı ile reklamlı bot saldırıları düzenlenmeye çalışıldı, bu konuda öncü sizsiniz sanırım.

Şunu diyim benim pek fazla zamanım olmadı edit yaptım birde kaç pluginimi koydum paralı vb tek yönetim ekibinde ben varım yani herşeyi tek başıma yapamam

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53

Başkasının attığı botu bize siz attınız diyerek sunucuma bot atmak kaçıncı seviye?

Özellikler :D ? PLUGIN i değiştiremem ya...