Zamanında çoğu kişinin yapamadığı öldürünce para verme skripti fikri

Whoisthatinblack

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üşengeç biri değilse dediklerini yapar. [emoji1]

iPhone 8 - Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
10 saniyelik iş için üşeniyorsan sende sorun var demektir :p

Buna yapabileceğimiz bir çözüm yok ne yazık ki :/
Oyuncu kestiğinde gelen parayı havadan vermek yerine ölen oyuncunun parasının minik bir kısmını öldürene aktarırsan sorun kalmaz. Bu tarz saçma şeylerede kafa yormak gerekmez.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Oyuncu kestiğinde gelen parayı havadan vermek yerine ölen oyuncunun parasının minik bir kısmını öldürene aktarırsan sorun kalmaz. Bu tarz saçma şeylerede kafa yormak gerekmez.
Sanırım en mantıklısı bu, oyuncunun parasının belli bi %'sini vermek aklıma gelmemişti :D

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sanırım en mantıklısı bu, oyuncunun parasının belli bi %'sini vermek aklıma gelmemişti :D

Ağlamak istiyorum. Cidden ağlamak istiyorum.

Benim bildiğim bir sistemde bir kişiyi öldürdüğümüzde o kişinin parasının %2'sini alabiliyorduk. Eğer bu sistemi kullanırsak aklıma gelen bütün buglardan kurtulabiliriz. Ayrıca senin dediğin "28 gündür ölmedi" mantığını da birazcık ele getiriyor. Sonuçta oyunun zengin kişilerini öldürürsen paralarının %2'si daha büyük bir miktar olacaktır.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
güzelmiş umarım bu algoritmayı bulurken uzaylılardan yardım almamışsındır.

IYusuf_DemirI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunda da buglar olabilir lakin, şöyle bir çözüm yolu getirilebilinir.
En çok kişi öldürenler olarak bir top 5 veyahut top 10 listesi koyarsınız, bu listeye giren arkadaşların son öldürdüğü kişilere bakarsınız, son öldürdüğü kişilerin isimleri sürekli aynı ise bu muhtemelen kendi arkadaşı olduğu anlamına gelecektir. Tabi kesin bir sonuç için başka yollarda denenebilinir. Açıksız bir sistem getiremeyiz zaten insan zekası bunun için yetersiz kalır, bize düşen açıkları o uygulamayı yapana bildirmek.​