Zarar Vermeyen Slimelar

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi. Tahta kapıyı kitlemek için önüne slime koyuyoruz ancak slime her seferinde oyuncuya vuruyor. followRangeni falan 0'ladık falan ama bir türlü olmuyor. Bilen varsa yardım edebilirse sevinirim.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
yanlış anlamadıysam sabit durmasını istiyorsunuz ?. NoAI olması lazım NoAI:1

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hasarını düşüren bir komut olması lazımdı. Hem neden kitlemek için slime kullanılıyor ki?

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yanlış anlamadıysam sabit durmasını istiyorsunuz ?. NoAI olması lazım NoAI:1
Sabit durmasını hallettik sorun vurmaması lazım.
en küçük slime'lardan koyun olmazsa weakness'ın efektinin yüksek bir seviyesini verin
En küçük slimelarla tüm kapını içini doldurmak çok zor bir deniyecem ama pek mümkün değil gibi. Weakness olsa bilede vuruyor sanırım yani hiç vurmaması gerek anlaşılmaması için
Hasarını düşüren bir komut olması lazımdı. Hem neden kitlemek için slime kullanılıyor ki?
Bilmiyorum internetten baktığımda tahta kapıyı kilitlemek için herkes öyle yapmış ve çalışıyordu. Aynı komutlar şimdi 1.9 da olmuyor nedense. Başka bir yol biliyorsan onuda söyleyebilirsin tabi.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Sabit durmasını hallettik sorun vurmaması lazım.

En küçük slimelarla tüm kapını içini doldurmak çok zor bir deniyecem ama pek mümkün değil gibi. Weakness olsa bilede vuruyor sanırım yani hiç vurmaması gerek anlaşılmaması için

Bilmiyorum internetten baktığımda tahta kapıyı kilitlemek için herkes öyle yapmış ve çalışıyordu. Aynı komutlar şimdi 1.9 da olmuyor nedense. Başka bir yol biliyorsan onuda söyleyebilirsin tabi.
Weakness 200 verince vuramıyor veya 255 tam hatırlamıyorum ama vuruşu iptal ediyordu