zengin doğsaydınız

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
düşünsenize zengin doğuyorsunuz villada yaşıyorsunuz kapıda Ferrari 15 binlik oyuncu bilgisayarı fakirlik mutluluk getirmiyor :( ve fakir doğmak üzücü :(

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Zengin doğmayı geçtim şu saatten sonra olsam...

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zengiliğime zenginlik katmak için yeni projeler üzerine çalışılırdım. Sosyolojik araştırmalar yaparak veya yaptırarak insanların ihtiyaçlarını tespit ederek, çözüm üretmeye çalışırdım. Zaten şu an ki multi-milyarderler de böyle zengin olmadılar mı? Sizce bir villa ve kapıda ki Ferrari hayatınız boyunca size yetecek mi? Daha üstüne katmanız gerekmez mi?

Son düzenleme:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bakın bir örnek vereyim. Geçen sene bir tatlıcıya gittim; isim süper, logo ateş ediyor, web sitesi desen para dökmüşler, konumu güzel dev gibi bir dükkan, içi klimalı ve tertemiz, çalışanlar parlıyor resmen, masalar sandalyeler en kalitelisinden ama getirdikleri tatlı bayat! Bu kadar imkana sahip olmak yetmiyor, biraz da akıl lazım.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Hani derler ya para mutluluğu satın alamaz diye yok öyle bir şey... Para dediğimiz şey her şeyi alır. Şunu demeyin Para seni ölümden kurtarmaz diye ölüm, yaşam olayı değil zaten. Para dediğimiz şey her şey bu zamanda....

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hani derler ya para mutluluğu satın alamaz diye yok öyle bir şey... Para dediğimiz şey her şeyi alır. Şunu demeyin Para seni ölümden kurtarmaz diye ölüm, yaşam olayı değil zaten. Para dediğimiz şey her şey bu zamanda....
mesela bide şöyle bakın aileniz zengin spor arabnız var taş gibi sevgiliniz partilere felan gidiyosun hiç çalışmana gerek yok sürekli eylen dur mis gibi hayat bazılarıda o hayatı ömrü boyu çalışsa yaşayamaz mesela

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
zengin olsaydım muhtemelen futbol veya gaming gibi hobilere yatırım yapardım, veya kendi uzay keşiflerimi yapardım :D

Gökçen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
zengin olsaydım muhtemelen futbol veya gaming gibi hobilere yatırım yapardım, veya kendi uzay keşiflerimi yapardım :D
Dürüst olalım, pahalı teleskopları ve imzalı formaları alıp bir kenara atar, gaming hobisiyle ilgilenirdin. :( Sen değilse bile birçok kişi öyle yapardı...

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Hmm zengin doğmadım ama zengin olursam düşünürüm :bilmem:

JengX

Medusa
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ev ve arsa yatırımı yapardım. Arsalara bina dikmek de iyi fikir aslında :D ver kiraya her ay para gelsin. (Şimdi yalan söylemeyeyimde kendime full gaming odası falan yapardım)

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Unity, Unreal Engine ve belki Android Studio gibi şeylerle uğraşırdım.