Zindev Craft v2 MMORPG Yeni Ekran Görüntüleri

ZindevTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar uzun zaman öncede serverimden bir kaç ekran görüntüsü paylaşacağımı söylemiştim.
Ben ve Emir size gerçek bir RPG dünyası yaratmaya çalışıyoruz.Emir'in Builderliği le,Benimde Pluginler,Spawnerler,Moblar vb Konularda Uzmanlık Alanımla Sanırım Gerçekten Bomba gibi bir şey geliyor:

Şimdilik bu kadar takipte kalın.

ACT v2.0 (kinasli)
dberkay
Zorin Sayrus
Liqud
OnlineHastasii
craft_man
Praetorian
Axe_Lord 333

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Craft_man sabırlı adammış lan bu kadar etiketlenmeye :D
Ben gerekli konular için etiketliyorum adamı her zaman etiketlemeyelim yazık :D

Bu arada o 3 katlı treelex iskeletleri nasıl yaptın ?

ZindevTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Uuu güzeeel :sırıtmak: Bu plugini öğrenmem lazım :sırıtmak:
Ayrıca craft_man'i de her mesaja etiketleme sinirlenecek en sonunda, olan sana olur :sırıtmak:
Server'ı merakla bekliyorum. MineZ tarzı bir şey mi olacak?

Hep olan bana oluyor zaten.En iyisi bana olana kadar ona eziyet etmek :sırıtmak:
Metin2 gibi bir şey olucak.

Emrecanmert

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skiller olucaksa güzel olur aslında bende açmayı düşünüyorumda VDS yok skiller olursa süper olur classlar falan bide ayriyetten itemleri giymek için seviye açılınca oynarım büyük ihtimalle.

ZindevTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Skiller olucaksa güzel olur aslında bende açmayı düşünüyorumda VDS yok skiller olursa süper olur classlar falan bide ayriyetten itemleri giymek için seviye açılınca oynarım büyük ihtimalle.
Eğer redstone sistemi ile Skiller yapılsaydı yapardım.
Fakat Redstone ile yaptığım devreler:
Sınıf Seçme Sistemi
Karakter Puanı(Statü) sistemi.

Skiller minecraft'ta karışık oluyor ve yakışmıyor.
Onun yerini Statü Teleporter Sitemim Aliyor.[DOUBLEPOST=1376901762,1376901580][/DOUBLEPOST]Bu arada Aklımızda bir süre yok.50 seviyeden oluşacağı için ve her 3 seviyede mekan değiştireceğniz için %20'si bitti diyebilirim.

ZindevTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Emrecanmert

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım skill demiyelimde özel gücler olsun redstone sistemine gerek yok bir plugin kodlayabilirsin eger uğraşmazsan bazı pluginler var bana ulaşırsan anlatabilirim pet plugini vb. bence bunlar oyunu daha güzel kılar.

ZindevTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım skill demiyelimde özel gücler olsun redstone sistemine gerek yok bir plugin kodlayabilirsin eger uğraşmazsan bazı pluginler var bana ulaşırsan anlatabilirim pet plugini vb. bence bunlar oyunu daha güzel kılar.

Malesef.Serverin Alpha Sürümünü Bekle.

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
o bahsettiğin redstone ile yaptığın sistemleri ve bu sunucu için gerekli olan herşeyi skript ile kodlayabilirsin, daha doğrusu skript ile kodlamanı tavsiye ederim diyeyim.