Zombiler Hakkında Bir sorum olacak

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyuna Başlayalı 10 gün falan oldu sanırım barışcıl modda oynuyodum yeni başladığım için artık zırh falan yaptım ve kolay veya normal moda alıp oynamayı düşünüyorum. ev de yaptım hazırım. tek bir sorum var!
arkadaşımla easy mod yaptık bakmak için köydeydik evimin çatısına çıktık fark ettim ki bir zombi bir köylünün kapısına vuruyordu,onlar kapıları kırabiliyormu? çünkü elmas falan buldum bayağı ilerledim ölüp kaybetmek istemiyorum
Cevabını söylerseniz çok sevinirim :)

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna Başlayalı 10 gün falan oldu sanırım barışcıl modda oynuyodum yeni başladığım için artık zırh falan yaptım ve kolay veya normal moda alıp oynamayı düşünüyorum. ev de yaptım hazırım. tek bir sorum var!
arkadaşımla easy mod yaptık bakmak için köydeydik evimin çatısına çıktık fark ettim ki bir zombi bir köylünün kapısına vuruyordu,onlar kapıları kırabiliyormu? çünkü elmas falan buldum bayağı ilerledim ölüp kaybetmek istemiyorum
Cevabını söylerseniz çok sevinirim :)

Oyunun zorluğunu zor yaparsanız kırabilirler :)

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Peki Endermanlar ? şuanda Evimin Etrafında Geziyolar (çokta Yakınında Değiller) Ve Ellerinde Bloklar var 2-3 kişiler sanırım ev Yapabiliyorlarmı,Onlardan Nasıl Korunurum

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki Endermanlar ? şuanda Evimin Etrafında Geziyolar (çokta Yakınında Değiller) Ve Ellerinde Bloklar var 2-3 kişiler sanırım ev Yapabiliyorlarmı,Onlardan Nasıl Korunurum

Ev yapamazlar ama yinede dikkatli olun. Korunma konusuna gelirsek eğer, tavsiyem en az demir setle gezmeniz.

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşşekkürler :) İyiki Bir Demir Zırhım Var .

echo122

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir de endermanların gözlerine bakma, bunu yaparsan sabah olana (ya da seni öldürene) kadar seni kovalarlar

Arda Sönmez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ege'yle minecraft oynuyoruz'un sitesinde enderman tuzağı var bakmanı öneririm.Bu arada endermanlara o ortadaki oku getirirsen seni kovalarlar.Bu yüzden hep önlerinde eğil sağa sola bak yoksa sana saldırırlar.Bu arada evinin etrafında elinde blok yokken gezinirlerse altına yapabilirsin evinin parçalarını çalıyorlar xD

Arda Sönmez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ege'yle minecraft oynuyoruz'un sitesinde enderman tuzağı var bakmanı öneririm.Bu arada endermanlara o ortadaki oku getirirsen seni kovalarlar.Bu yüzden hep önlerinde eğil sağa sola bak yoksa sana saldırırlar.Bu arada evinin etrafında elinde blok yokken gezinirlerse altına yapabilirsin evinin parçalarını çalıyorlar xD

AppLy'

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Enderman'a bakma dostum eğer bakarsan sabaha kadar seni öldürmeden bırakmaz evini yıkar söylemesi başıma geldi bir kere :bruised:

ensgsyvz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:cry:Beylar enderman camdan bizi görebilirmi yardım:cry:

ensgsyvz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Enderman evimin önünde ben ondan çok korkuyorum evimin önünde gözler mor mor zorluk barışçıl da bakıcam ama ya yok olmadıysa yok olmuşmudur? yardım lütfennnnnn:cry::cry::cry:

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş barişçilkda ne işleri var endremanin zombinin barişçilda onlar olmaz kolay normal zorda olurlar

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
endreman tuzaği hakkinda bilgi verirmisin yada tuzağin linkini koyarmisin?