ZOOCRAFT REKLAMCISINI ARIYOR

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kaç yaşındasınız?18
İsim-soyisim?Hasan Topçu
Skype adresiniz?hasanemre72
Günlük kaç saat serverde durabilirsiniz? Hafta içi toplam 23 saat.Haftasonü:48 saat.
Daha önce herhangi bir serverde reklamcılık yaptınız mı? Evet yaptım.
İpsi:ComeCraft.nitrado.net
Youtube kanalınız varmı? Yok
Sizi neden seçmeliyim:İyi bir rehber olabileceğim için. Beni seçerseniz sevinirim.Saygılar...

Son düzenleme:

greyworm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kaç yaşındasınız?
İsim-soyisim?
Skype adresiniz?
Günlük kaç saat serverde durabilirsiniz? Hafta içi toplam 23 saat.Haftasonü:48 saat.
Daha önce herhangi bir serverde reklamcılık yaptınız mı? Evet yaptım.
İpsi:ComeCraft.nitrado.net
Youtube kanalınız varmı? Yok
Sizi neden seçmeliyim:İyi bir rehber olabileceğim için. Beni seçerseniz sevinirim.Saygılar...
Gerekli sorularu cevaplamamışsınız ayrıca rehber alımı değil reklamcı alımıdır.

MrOxi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
her gün +60 biraz abartı değilmi ?

DeathOfTime8

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kaç yaşındasınız: 15
İsim - soyisim: Ahmet Akıl
Skype adresiniz: ahmet.deathoftime2
Günlük kaç saat serverde durabilirsiniz (haftaiçi - haftasonu): hafta içi 5 hafta sonu 8
Servere kaç kişi çekebilirsiniz: çok iyi reklam yaparım o yüzden 30-40 kisi çekerim günde
Daha önce herhangi bir serverde reklamcılık yaptınız mı: elvette 4-5 serverde yaptım
Youtube kanalınız var mı ( varsa kaç takipçisi, kaç izlenmesi var): youtube kanalım yok ama aynı zamanda youtube kanalı olan tanıdıklarım var
Sizi neden seçmeliyim: sadece reklamcı degil serverinizin kalitesini arttırıcak üye çekicem ve serverinizi daha kaliteli hale getirebilirim

greyworm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kaç yaşındasınız: 15
İsim - soyisim: Ahmet Akıl
Skype adresiniz: ahmet.deathoftime2
Günlük kaç saat serverde durabilirsiniz (haftaiçi - haftasonu): hafta içi 5 hafta sonu 8
Servere kaç kişi çekebilirsiniz: çok iyi reklam yaparım o yüzden 30-40 kisi çekerim günde
Daha önce herhangi bir serverde reklamcılık yaptınız mı: elvette 4-5 serverde yaptım
Youtube kanalınız var mı ( varsa kaç takipçisi, kaç izlenmesi var): youtube kanalım yok ama aynı zamanda youtube kanalı olan tanıdıklarım var
Sizi neden seçmeliyim: sadece reklamcı degil serverinizin kalitesini arttırıcak üye çekicem ve serverinizi daha kaliteli hale getirebilirim

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Düşünmeniz yeterli.

GT-P3105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi