Zorlanacağım PvP serveri tavsiye

TheLoner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ; yaklaşık 2.5 ay önce pvp de nasıl gelişirim diye bir konu açmıştım..şu an 2.5 ay geçti..oo eskkkii halliimdeennn esseeerr yookk şşiimmddii :D sağlam zorlanacağım bir pvp serveri arıyorum..türk serverler kolay oluyor..mouse çok hızlı tıkladığım için türkler bana makro diyor bu yüzden türk serverlerine pek girmiyorum..yabancı önerirseniz daha iyi olur..teşekkürler:)

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dikkat et yabancilar bizden 4-5 kat iyi pvp oynuyolar bende yabanci sw lerde faction hg falan oynuyodum hilesiz bile cok pis daliyolar gercekten prolar

TheLoner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dikkat et yabancilar bizden 4-5 kat iyi pvp oynuyolar bende yabanci sw lerde faction hg falan oynuyodum hilesiz bile cok pis daliyolar gercekten prolar
kardeş genel olarak iyiler ama %80 i makro basıp duruyor..%20 si ise taktiksel savaşıyorlar..önceden ben az taktiksel savaşıyordum ama artık dikkat ediyorum..jiiter click ile vuruyorum onlara..daha birçok şey var vs. vs. vs. vs..türk serverlerinde de gelişilmiyor..ya hack - ya makro..serverde 3-5 doğru dürüst oynayan çıkıyor..onlarıda kesince bana makro diye iftira atıyorlar..halbuki makro fln değilim..

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ooooo ws daveti alırım bir dal :D

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
play.meloncraft.com
bence savaşmak hiç zevkli deil, sadece kılıc ile birbirinize vuruo öldürüorsunuz pek eğlenceli gelmiyor.

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adresi net hatırlayamıyorum ama ReeveMC diye ara google da çıkar server. Akşam saatlerinde iyi pvpciler oluyor orda. Lag yapmazsa internetten dolayı sorun olmaz server.

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
play.guildcraft.org bu sv hub ama kitpvp seçeneği var oda 1.8 bende orda oynuyom

TheLoner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
öneriler için sağolun..ben hala adam akıllı bir server bulamadım..şuana dek girdiğim en iyi server covemc serveriydi ama orda da ara sıra bazıları fly hack açıp duruyor :sinirli: turf wars oyunu 1-2 kez oynadım..3-5 kişi skype olunca zevk veriyor ama tek veya 2 kişi zevk vermedi bana nedense..pvp olayına gelirsek ; yukarıda bir arkadaş savaşmayı sevmediğini söylemiş..doğrudur..herkes aynı şeyi sevecek değil ki zaten..herkesin farklılıkları var kendi çapında..şu yabancıları da pek fazla büyütmeyelim derim..çoğunluk olarak türklerden iyi oynuyor ama çoğu da makro..yurtdışında makrolu mouse'lar ülkemizde göre bayağı cazip fiyatlara satılıyor..onların da çoğu alıp makro basıyorlar..sırf şu makrocu ve hackler yüzünden mcsg de çok çok az oyun kazanıyorum..bende de makrolu mouse var ama makro basmıyorum çünkü adil şartlarda savaşmak istiyorum..keşke makroları banlamak için bir plugin olsa..aslında yapılabilir bence..

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Premium isen Soup lu PVP serverlar seni en iyi şekilde zorlar ve taktik yapmanı gerektirir.
Yabancılar çok güzel PVP oynuyor. Tabi en ufak hatalarında indirebilirsin hepsini.
Önemli olan kritik vuruşları hesaplamak ve kafa kafada iken block hit kullanmak.
Tabi rakip strafe yaparsa kaçmayı bile deneyebilirsin.
Çok zevklidir MCSG gibi sunucular
Fakat zorlu istiyorsan soup lu pvp serverlara gir.

TheLoner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer Premium isen Soup lu PVP serverlar seni en iyi şekilde zorlar ve taktik yapmanı gerektirir.
Yabancılar çok güzel PVP oynuyor. Tabi en ufak hatalarında indirebilirsin hepsini.
Önemli olan kritik vuruşları hesaplamak ve kafa kafada iken block hit kullanmak.
Tabi rakip strafe yaparsa kaçmayı bile deneyebilirsin.
Çok zevklidir MCSG gibi sunucular
Fakat zorlu istiyorsan soup lu pvp serverlara gir.
mcsg zevkli ama 3 lü takımlar olmasa güzel olacak :D
ben huahwi'nin girdiği pvp serverine giriyorum..şu an adı tam aklımda değil..10 kere 1 vs 1 atıyorsam 7 tanesini öldürerebiliyorum..bu bence iyi bir rakam olduğu için zorlu pvp serverlerini daha çok tercih ediyorum..ayrıca dediğine katılıyorum..soup'lu pvp serverleri güzel ama adam akıllı bir soup'lu pvp bulamadım bana serveri atarsan sevinirim :)

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
mcsg zevkli ama 3 lü takımlar olmasa güzel olacak :D
ben huahwi'nin girdiği pvp serverine giriyorum..şu an adı tam aklımda değil..10 kere 1 vs 1 atıyorsam 7 tanesini öldürerebiliyorum..bu bence iyi bir rakam olduğu için zorlu pvp serverlerini daha çok tercih ediyorum..ayrıca dediğine katılıyorum..soup'lu pvp serverleri güzel ama adam akıllı bir soup'lu pvp bulamadım bana serveri atarsan sevinirim :)
http://minecraft-server-list.com/sort/KitPvP/
Genelde KitPvP lerin %95 i souplu olur :)