Zorlu Survival IP: Zorlu.AxitrBilisim.Com Hiçbir Serverde Olmayan Özellikler! Yeni EVLER YAPILDI!

ZorluSurvival

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Sıkılmaya Son !

Diğer Survival Serverler Gibi 1 Ay Sonra Bahaneler Uydurup Serveri Kapatmıyoruz :) 9 Aydır Kesintisiz Aktif !

➽Serverimiz Hem Survival Hem RPG'dir
➽İster Şehirde Oynarsınız İster Ormanda
➽Serverimizde Kesinlikle Sıkılmazsınız :)
➽Adam Öldürmekten Sıkıldınızmı ? /Warp Ebelemece'de Ebeleme Oynayabilirsiniz Yada /Warp Koşu'da Ölümüne Koşabilirsiniz :)
➽Şehirde 4 Adet ATM Vardır Bu ATM'leri Hackliyip Para Kazanabilirsiniz :)
➽Serverde Durduğunuz Süre Kadar ATM'den Para Çekebilirsiniz :)
➽ATM'ye Para Yatırıp Çekebilirsiniz :)
➽Ormana Claim Atmak O Kadar Kolay Değil Öncelikle /Warp ClaimTakas'dan Claim Kağıdı Almanız Lazım Claim Kağıdı Olmadan Claim Atamazsınız.
➽Sürekli Enchli Elma Yiyemezsiniz :) 2 Dakikada Bir Yiyebilirsiniz :)
➽Özel Silah Sistemi /Warp Silah'dan Çeşit Çeşit Silahlar Ve Mermi Satın Alabilirsiniz Mermiyi Bol Alın ki Merminiz Bitmesin :)
➽Özel Arabalar :) Lamborghini,Tofaş,Fakir Vagon Arabası :)
➽Vagon Arabasını Kullanabilmek İçin /Warp Ehliyet'den Ehliyet Almanız Lazım :)
➽/Warp Araba'Dan Araba Satın Alabilirsiniz :)
➽Her 1000 Odun Kırmanızda Oduncu Elması Kazanırsınız Ne Kadar Odun Kırdığınıza Bakmak İçin /Odun Yazınız.
➽Her 1000 Taş Kırmanızda Madenci Elması Kazanırsınız Ne Kadar Taş Kırdığınıza Bakmak İçin /Taş Yazınız.
➽XP'leriniz /Sakla Yazıp Saklıyabilirsiniz :)
➽Şehirdeki Eczaneden Bandaj,Medkit,Antibiyotik Alıp Yaralarınızı Anında İyileştirebilirsiniz
➽Elmas Altın Yemek Gibi Özel Tuzak Eşyaları Arkadaşınıza Elmas Atmak Yerine Tuzak Elması Atıp Onu Patlatabilirsiniz :)

➽Serverimizde Polis,Suçlu ve Sivil Vardır Servere İlk Başladığınızda Sivil Olarak Başlarsınız Eğer Birine Vurursanız Yada ATM'yi Hacklerseniz Otomatik Suçlu Olursunuz ve Karakoldan Kefalet Ödemek Zorunda Kalırsınız Kefalet Ödediğiniz Zaman Sivile Geri Dönersiniz Eğer Kefalet Ödemezseniz Suçlu Kalırsınız ve Polisler Sizin Yanınıza Gelip Kelepçe İle Sağ Tıklarsa Sizi Hapise Atar.Polis Olabilmek İçin Ekrana 1 Saatte Bir Kod Gelir Onu İlk Yazan Polis Olur Eğer Para İle Polis Olmak İstiyorsanız /Polis Ol Yazınız ve 30.000 TL'ye Polis Olursunuz Polisler Kelepçe Alabilmek İçin /Kelepce Yazarlar ve Birilerini Tutuklamak İçin Bir Oyuncuya Sağ Tıklarlar Eğer Oyuncu Suçsuz İse Bu Oyuncu Suçsuz Diye Polisi Uyarır Yani Suçsuz Kişileri Tutuklayamazlar! Eğer Bir Polis Sivil Birilerine Vurursa Otomatik Polislikten Atılır ve Suçlu İlan Edilir :)

➽Eğer Polis Sizi Tutuklarsa 3 Dakika Hapise Girersiniz Üzülmeyin Ama :) Gardiyana Rüşvet Verip Hapisten Kaçabilirsiniz :)

➽Şehirden Ev Satın Alabilirsiniz :) Her Geçen Gün Yeni Evler Ekleniyor :)
➽Ekrana 1 Saatte Bir Kelime Oyunu Kodu Gelir o Kodu Giren 3 Elmas Kazanır :)
➽Serverimizde Altın,Elmas,Odun,Demir,Biftek Yumurtlayan Tavuklar Vardır.
➽Birini Kestiğiniz Zaman o Kişinin Kafası Düşer ve Evinize Süs Diye Asabilirsiniz :)
➽Serverimizde Özel Envanter Sesleri Vardır :)
➽Özel Mesaj Sesleri Vardır.
➽Özel Işınlanma Sesleri Vardır.
➽Maden Kazarken Şans Eseri Ekmek Bulursunuz.
➽Odun Kazarken İse Şans Eseri Elma Bulursunuz.
➽Can Barları Vardır Bir Canavarın Yada Hayvanın Kaç Canı Kaldığını Gösterir.
➽Özel Tab Menüsü
➽Bir Merdivene Sağ Tıklayarak Oturabilirsiniz :)
➽/Warp Kumarhane'De Rakı İçip Kumar Oynayabilirsiniz :) Dikkat Edin Tüm Parayı Kaptırmayın :)
➽Özel Kasalar Mevcuttur Spawner,Maden,Şans,Yemek,Silah Kasası Ve Benzeri
➽/Chest Yazarak Eşyalarınızı Sanal Chest'e Saklıyabilirsiniz Buradaki Eşyalarınızı Kimse Alamaz.
➽Şehirde ATM Hackleme :) Dikkat Edin Polise Yakalanmayın Haa :)
➽Serverimizde 8 Adet Para Kazanma Yöntemi Vardır : ➽Odunculuk,Madencilik,Sütçülük,Hırsızlık,Avcılık,Canavar Avcılığı,Kumar,Balıkçılık
➽/VipBilgi Yazarak Vip Fiyatlarına Bakabilirsiniz :)
➽/Rules Yazarak Kurallara Bakabilirsiniz :)
➽Skor Tablosu Vardır Her Hafta 1.Olan Kişiye Ödül Verilir.
➽Özel Disko Setleri Mevcuttur.
➽Kelepçe Sistemi Vardır :)
➽Işınlanma Yayları Vardır
➽Bomba/Flashbang Vardır :)
➽/Müzik Yazarak Müzik Dinleme :)
➽/Warp Ebelemece'de Ebelemece Oynama :)
➽/Warp Koşu'Da Ölümüne Koşup Oyunu Kazanmak :)

Ve Çok Daha Fazlası İçin Serverimize Bekleriz :) Her Geçen Gün Yepyeni Yenilikler Sizi Bekliyor :))

➽ Hosting: Axitr
➽ Ram: 4 GB
➽ Slot: 32
➽ Survival/RPG
➽ IP Adresi: Zorlu.AxitrBilisim.Com
➽ Hem RPG Hem Survival Hem Şehir Hem Orman Hem Suçlu Hem Polis !
➽ Şehirde Kendine Ev Al ve Hayatını Yaşa !
➽ Dikkat Et Suçluyken Polislere Yakalanma !
➽ Suçluysan Kefaletini Ödeme
➽ Hiçbir Serverde Olmayan Özellik !!! /Müzik Yazarak Müzik Dinleme !!!
ve Bu Özellik Gibi Hiçbir Serverde Görmediğiniz Şeyler Bu Serverde !

Eski Tanıtım Videosu İlk Açıldığında Çekildi şu an'da Şehirde Çok Daha Fazla Bina ve Eğlence Alanları Mevcut :)

ve Çok Daha Fazlası İçin Serverimize Bekleriz
Sürekli Yepyeni Özellikler Ekleniyor :)
Herkesi Bekleriz.

Son düzenleme:

KararsizBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
...............................

Son düzenleme:

StoryCraftGrian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bence çok karmaşık bir server olmuş polis olanlar hack nerdeyse ayrıca birisi girince bir şey anlamıyorum yardım eden bile yok bilgide diyorum..

Zerozerito14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
RPG survival güzel fikirmiş, ama benim RPG faction fikrim kadar iyi değil değerlenemedik biz..

Pascal1222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girerken crash hatası alıyorum

Son düzenleme:

ErenCan34TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Sunucunuzu sevdim. :) RPG Survival fikri cidden güzel olmuş fakat sunucunuzun yaş kitlesi yüzünden oynanmıyor hocam oyun. Küçük bir şaka yapalım derken sülalemize sövmeyen kalmadı. VIP 'lere basmışsınız FLY 'ı, adam iki dakika uçtu evimizi buldu 3 saattir yaptığımız evi yıktı. Kusura bakmayın ama VIP değil resmen OP satıyorsunuz. VIP özellikleri biraz daha düşürülmeli. Yahu adam hile mi bilmiyorum ama kör değilsem eğer "flyc" kullanıcı adlı "ELMAS VIP" arkadaş evimi yıkmaya uçarak geldi. Claim mantığı biraz saçma olmuş. Gelen geçen 3 saatlik evimizi yıkıyor arkadaş. Gereğinin yapılmasını rica ederim. Sunucu hayatınızda başarılar dilerim. :) Kolay gelsin.

Düzenleme:

An itibariyle de "flyc" ve "KaanTurk olması lazım adının, tam hatırlayamadım" arkadaşımı evden en az koşuyla 5 dakika uzaklıktaki mağaradan artık nasıl bir hileleri varsa arkadaşımı uçarak arkasına geçip öldürmüşler. Bu nasıl bir adalet hocam? En kısa zamanda gereği yapılsın lütfen.

ZorluSurvival

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Sunucunuzu sevdim. :) RPG Survival fikri cidden güzel olmuş fakat sunucunuzun yaş kitlesi yüzünden oynanmıyor hocam oyun. Küçük bir şaka yapalım derken sülalemize sövmeyen kalmadı. VIP 'lere basmışsınız FLY 'ı, adam iki dakika uçtu evimizi buldu 3 saattir yaptığımız evi yıktı. Kusura bakmayın ama VIP değil resmen OP satıyorsunuz. VIP özellikleri biraz daha düşürülmeli. Yahu adam hile mi bilmiyorum ama kör değilsem eğer "flyc" kullanıcı adlı "ELMAS VIP" arkadaş evimi yıkmaya uçarak geldi. Claim mantığı biraz saçma olmuş. Gelen geçen 3 saatlik evimizi yıkıyor arkadaş. Gereğinin yapılmasını rica ederim. Sunucu hayatınızda başarılar dilerim. :) Kolay gelsin.

Düzenleme:

An itibariyle de "flyc" ve "KaanTurk olması lazım adının, tam hatırlayamadım" arkadaşımı evden en az koşuyla 5 dakika uzaklıktaki mağaradan artık nasıl bir hileleri varsa arkadaşımı uçarak arkasına geçip öldürmüşler. Bu nasıl bir adalet hocam? En kısa zamanda gereği yapılsın lütfen.

Merhaba,
flyc ve kaanturkey adlı oyuncumuz 10 tlye 1 aylık uçma satın aldığı için uçabilmektedir eğer hile ise videoya kaydedip skype adresimizde bize iletirseniz cezası verilecektir bugün servere 3 adet rehber alındı ve yılbaşı hediyesi olarak herkese 2 günlüğüne uçma hediye edildi /FlyAc Yazarak uçabilirsiniz

ErenCan34TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
flyc ve kaanturkey adlı oyuncumuz 10 tlye 1 aylık uçma satın aldığı için uçabilmektedir eğer hile ise videoya kaydedip skype adresimizde bize iletirseniz cezası verilecektir bugün servere 3 adet rehber alındı ve yılbaşı hediyesi olarak herkese 2 günlüğüne uçma hediye edildi /FlyAc Yazarak uçabilirsiniz

Yani yazdığım mesajdan sadece bu cevabı mı çıkarıyorsunuz? Lütfen dikkatli okuyun. FLY dışında pek çok yazdığım şey var. Onları da daha detaylı bir şekilde cevaplarsanız memnun olurum, iyi günler, mutlu yıllar! :) :kar:

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
sunucu güzel ama tüm sunucu hile açıyor admin olabilirmiyim acaba hile olanları takır takır banlarım ? günlük 15 saat online