Yardım Zula B22 Hatası ÇÖZÜLMEDI!

YusufŞENOL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Yaklaşık 1 sene önce oyundan atmaya başladı. Oyuna giriyorum, 1 dakika oynadıktan sonra siyah ekran veriyor lobiye atıyor ve b22 hatasını veriyor. Attıktan sonra başka bir odaya girip maça girdiğimde 4 - 5 saniye sonra oyundan atıyor. 1 Gün sonra hesap banlanmış oluyor. Zula yetkilileri hile kullanıyorsunuz hile programını silin (özet) diyorlar.
Bilgisayarımı defalarca formatladım fakat durum aynı.

Bütün sürücüler yüklü, Windows 10 Lenovo ipead 320 Laptop kullanıcısıyım
i7 8GB Ram Nvidia 940MX var. Cidden bu durumdan sıkıldım. İnternetteki bütün çözümleri yaptım. Sertifika, Uyumluluk, Oyunun dosyalarını sil yükle, bilgisayarı formatla, gibi. fakat olmuyor.

Yardım edebilecek kişiler lütfen yazsın. 1 Yıldır durum böyle.​

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
anti hile sistemi bilgisayarda problemli bir işlem tespit ediyor olabilir. eğer daha önceden hile kullandıysan ve banlanmadıysan lakin daha sonra hileyi silmişsen arta kalan dosyalar sonucu ya da raporlanma sonucu ile hile kullandığın tespit edilip hwid ban yemiş olabilirsin. internetten yaptığım araştırmalara göre böyle. farklı bir bilgisayardan oyunu oynamayı dene. bu direkt anti hile sisteminin eşekliği de olabilir.

YusufŞENOL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
anti hile sistemi bilgisayarda problemli bir işlem tespit ediyor olabilir. eğer daha önceden hile kullandıysan ve banlanmadıysan lakin daha sonra hileyi silmişsen arta kalan dosyalar sonucu ya da raporlanma sonucu ile hile kullandığın tespit edilip hwid ban yemiş olabilirsin. internetten yaptığım araştırmalara göre böyle. farklı bir bilgisayardan oyunu oynamayı dene. bu direkt anti hile sisteminin eşekliği de olabilir.
Dediğim gibi formatladım ve hiç hile açmadım.​

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sorununuz internetinizle alakalı olabilir, telefonunuzun interneti ile girmeyi dener misiniz?

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sorununuzun çözümü: STEAM ZULA ONLINE

. Aynı hatayı yaşayanlarda steamden zula onlineyi indirsin çözülür.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
aynı şekilde düşünüyorum hile kullandığını kendisine soralım bence