Zula - Bıçakçılık Montajı - 360 Vuruşlar (720P)

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar zulada bıçakçılıkda konuşturdum kendimi birazcık kötülere karşı oynasamda yinede güzel video oldu bence iyi seyirler.

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şarkı seçimleri,OP olan ve tek vuruşta öldüren bir sopa,tek map yani tek oyunda çekilmiş kısa video iyi seyirler yazan kısımda bile "CS:GO"daki bıçakların koyulup ne kadar alıntı olduğu tazelenmesi hiçbir şeyi beğenmedim.

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şarkı seçimleri,OP olan ve tek vuruşta öldüren bir sopa,tek map yani tek oyunda çekilmiş kısa video iyi seyirler yazan kısımda bile "CS:GO"daki bıçakların koyulup ne kadar alıntı olduğu tazelenmesi hiçbir şeyi beğenmedim.
Beğenmemen hiçbir Şeyi Değiştirmeyecek Ordaki Amacım Videonun Görsellerlini İyileştirmek Ve Sırf Çekemedeğin İçin Videoyu Kötülemeye Bir Sebep Alıyorsun Oyundaki Her Bıçak Tek Atıyor Napsaydım Kötü Oynadığım Anlarımı Koysaydım? Anlamıyorum Sizi İyi Forumlar.

ZenG34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu oyunu anlamiyorumya csgodan calip duruyor pay2win konusun Wolfteami gecti artik
ayrica su oyunu turk yapimi diye oynayanlar azicik arastirma yapsa oyunun sadece gelistiricileri turk
bu arada tayland sunucusunda çogu sey ucretsiz ve marketteki hersey kalici satiliyor

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu oyunu anlamiyorumya csgodan calip duruyor pay2win konusun Wolfteami gecti artik
ayrica su oyunu turk yapimi diye oynayanlar azicik arastirma yapsa oyunun sadece gelistiricileri turk
bu arada tayland sunucusunda çogu sey ucretsiz ve marketteki hersey kalici satiliyor
Oyunda Zaten Çoğu Şey Alıntı Artık Rekabetçi Modu Eklemişler Birde CS:GO Su Olmayanlar Bedava 2 GB CS:GO Pay2win Konusu Doğru Ama Yetenekli Olan Her Türlü Normal Silahlada İyi Oynar Yorumunuz İçin Teşekkürler.

ZenG34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda Zaten Çoğu Şey Alıntı Artık Rekabetçi Modu Eklemişler Birde CS:GO Su Olmayanlar Bedava 2 GB CS:GO Pay2win Konusu Doğru Ama Yetenekli Olan Her Türlü Normal Silahlada İyi Oynar Yorumunuz İçin Teşekkürler.
+5 basip oyunun en guclu silahina sahip olan birini düz silahla yenebiliyorsa karsidaki adamda sikinti var yada duz silahla oynayan mutant :)