Zula Çalışmayı Durdurdu Hatası

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali

kapak.jpg

zula çalışmayı durdurdu hatası

Zula oyunu'nun bilgisayarınızda çalışmayı durdurdu hatası'nı vermesi için çeşitli nedenler bulunabilir. Bu konuda zula çalışmayı durdurdu hatası'nın çözümlerini ele alacağız.

Birinci Çözüm:

1. Adım:
Masaüstünden Bilgisayar simgesine tıklıyoruz ve gelen ekrana sağ tıklayıp özellikler diyoruz.

1.png

2. Adım:
Karşımıza gelen bölümde Gelişmiş Sistem Ayarları'na tıklıyoruz.

2.png

3. Adım:
Gelişmiş Sistem Ayarları
kısmına girdikten sonra, Performans bölümü'nün Ayarlar kısmına giriş yapıyoruz.

3.png

4. Adım:
Ayarlar
kısmını seçtikten sonra, Veri Yürütme Engellemesi'ni seçiyoruz ve Ekle butonuna basıyoruz.

4.png

5. Adım:
Ekle
bölümünü seçtikten sonra, Zula Launcher ve Zula ikonlarını bulup butonuna basıyoruz.

Ve bütün bu işlemlerin ardından bilgisayarı yeniden başlattığımızda Zula açılabilir hale gelecektir.

İkinci Çözüm:

1. Adım:
Steam
kütüphanemizden Zula'yı bulup sağ tıklıyoruz ve Özellikler diyoruz.

5.png

2. Adım:
Açılan bölümde Yerel Dosyalar'a tıklayıp Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula seçeneğini seçiyoruz.

6.png

Üçüncü Çözüm:

Oyunun masaüstünde ki simgesine sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır'ı seçersek bir ihtimal çalışacaktır.
Diğer bir yol olarak da, yine masaüstünde ki oyunun simgesine sağ tıklayıp Uyumluluk Sorunu Giderme seçeneğini seçersek de, düşük bir ihtimal ile sorun çözülebilir.

Küçük bir not olarak da, bilgisayarınızda herhangi bir virüs bulunduğu takdirde de bu tip oyun hatalarını alabilirsiniz. Tavsiye olarak bir AntiVirüs programı ile bilgisayarınızı taramanız önerilir.

İyi Forumlar!

Son düzenleme: