Zula FPS Arttırma 2017

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Zula FPS Arttırma 2017
Herkese merhaba Forum Gamer takipçileri! Son zamanlarda 10 milyonu geçen oyuncusuyla etrafı kasıp kavuran Zula'da FPS arttırma yöntemini sizlere sunacağım.
İlk önce Zula'ya girin.
Ayarlar kısmına tıklayın.
Grafik bölümüne gelin.
Ve dediklerimi aynen yapın:

Ekran Türü:Pencere
Çözünürlük: 1920-1080[Ekran Kartınıza göre ayarlayın]
Fps Limiti:200
Antialiasing: Evet/Hayır ikisinide seçebilirsiniz.
V-sync:Kapalı
Parlaklık: Az olursa fps artar ama size kalmış.

NOT: Eğer Zula için FPS arttırma yapamadıysanız veya çalışmadıysa, aşağıdaki linkten benimle iletişime geçebilirsiniz.
https://forum.gamer.com.tr/conversations/add?to=Haziran123&title=Zula FPS arttırma

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ufacık dahi oyunlar ile ilgili bilgisi olan arkadaş zaten şu dediğin basit ayarları yapabilir. Sırf bunun için konu açmaya gerek yok.

Zulu

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Zula oyuncuların %50 si bu gösterdiğim ayarları yapmıyor.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Zula oyuncuların %50 si bu gösterdiğim ayarları yapmıyor.
Saydın mı? Ya dostum birbirimizi kandırmayalım bunlar basit ayarlar ama oyun içi FPS arttıracak programlar biliyorsan -ki piyasada çok sağlam bir tane var ama şu an adını unuttum hatırlayınca yazarım- onlar hakkında konu açsan daha iyi olur. Bunlar zaten minimum sistem gereksinimleri yeten kişiler için olan ayarlar. Minimum da dahi kasan bilgisayarlarda ne yapılabilir bunlar hakkında bir şeyler yazsaydın çok iyi olurdu.

Zulu

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Saydın mı? Ya dostum birbirimizi kandırmayalım bunlar basit ayarlar ama oyun içi FPS arttıracak programlar biliyorsan -ki piyasada çok sağlam bir tane var ama şu an adını unuttum hatırlayınca yazarım- onlar hakkında konu açsan daha iyi olur. Bunlar zaten minimum sistem gereksinimleri yeten kişiler için olan ayarlar. Minimum da dahi kasan bilgisayarlarda ne yapılabilir bunlar hakkında bir şeyler yazsaydın çok iyi olurdu.
Birbirimizle uğraşmaya değmez dostum.Dediğin gibi programları araştırıp onlar hakkında bir konu açacağım merak etme,iyi günler.