Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
gamer (1).png

Hos_Geldin_-_Aydn_KACMAZ.png

hqdefault.jpg

Merhaba forumun kadim üyeleri, bu konuda size Zula Get Xml Url Failed Hatasını anlatacağım.
Bazı oyuncularda yaşanan can sıkan bir hataymış. Bizde bugün sizinle beraber bu hatayı çözmeye çalışalım.

Gloinsel Çözüm 1 :
Arkadaşlar bu çözüm işe yarıyor diye biliyorum yarama oranı yüksek.
İlk olarak Başlat'a giriyoruz ve %temp% yazıyoruz çıkan dosyaya giriyoruz.
Dosyanın arama yerine Zula yazıyoruz.
Tarama bittikten sonra Zula hakkında çıkan logları siliyoruz.
Ve oyunu Program Ekle Kaldır ile tamamen silip tekrardan Kurulum Yöneticisi ile indiriyoruz.
Bu çözüm muhtemelen hatanızın gitmesine yardımcı olacak.
hesap.zulaoyun.com/indir

Gloinsel Çözüm 2 :
AntiVirüs programları bu hataya neden olabiliyor kadim dostlarım. Oyuna girmeden önce AntiVirüs programını devre dışı bırakın veya Oyun Modu'na alın böylelikle hatanız kalkabilir.

Gloinsel Çözüm 3 :
Arkadaşlar oyun ile bilgisayarınız sürümü arasında bir uyumsuzluk olabilir. Bu nedenden dolayı bu hatayı verme olasılığı var. Tek yapmanız gereken Zula'ya sağ tıklayıp Uyumluluk Sorunu Giderme'ye tıklıyoruz. Sizin için önerilen Sürümü deneyin. Ve oyuna girin kadim dostlar.

Gloinsel Çözüm 4 :
Arkadaşlar bu programı bilmeyeniniz vardır fazla bilinmeyen bir program olsa gerek. ComboFix adlı programı yükleyerek bilgisayarın içindeki boş dosyaları, virüsleri, logları hepsini temizliyor bu program. Program'ı yaptıktan sonra oyuna girmeyi deneyiniz.
gezginler.net/indir/combofix.html

Gloinsel Çözüm 5 :
Zula'nın Sistem Gereksinimleri ile bilgisayarınızın Sistem Gereksinimleri uymuyor olabilir. Kontrol etmekte fayda var kadim dostlarım benim.

YvgBjA.png

Ayrıca arkadaşlar Zula'nın Steam'den kaldırılması hakkında ne düşünüyorsunuz düşüncelerinizi merak ediyorum.
Evet forumun kadim üyeleri bu konuda size Zula Get Xml Url Failed hatasını anlattım. İyi forumlar !​

Son düzenleme:

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Zulanın steamdan kaldırılmasını doğru buluyorum ;
- Yani oyun sadece para verenlere güzel.İlk levellerde oldukça yardımcı oluyorlar.Güzel silahlar veriyorlar vs vs.
Daha sonra 20 leveli geçince herşeyin yeni başladığını anlıyorsun ve para yatırmaya zorluyorlar insanı.
O Yüzden steamdan kaldırılması gayet normal.

Gloin

En iyi cevaplar
0
Zulanın steamdan kaldırılmasını doğru buluyorum ;
- Yani oyun sadece para verenlere güzel.İlk levellerde oldukça yardımcı oluyorlar.Güzel silahlar veriyorlar vs vs.
Daha sonra 20 leveli geçince herşeyin yeni başladığını anlıyorsun ve para yatırmaya zorluyorlar insanı.
O Yüzden steamdan kaldırılması gayet normal.
Evet, ama steam'den kaldırılmasını sebebi bu değil kendileri bir kampanya yapıyor işte steam'de övene şunları vercez bunları vercez steam bunları görünce steam'den kaldırıyor ve bence gayet haklı steam. Dediğin gibi 20 Levelden sonra para yatırmaya zorlanıyor zaten p2w oyun yapcak bir şey yok.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Evet, ama Steam'den kaldırılmasını sebebi bu değil kendileri bir kampanya yapıyor işte Steam'de övene şunları vercez bunları vercez Steam bunları görünce Steam'den kaldırıyor ve bence gayet haklı Steam. Dediğin gibi 20 Levelden sonra para yatırmaya zorlanıyor zaten p2w oyun yapcak bir şey yok.
Haklısın dostum. En iyisi Warface Crytek efsane oyun yapmış oynamaya değer nadir oyunlardan bir tanesi :)

NeonZone

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neysek sildim oyunu.
Şaka biryana oyun çok paraya bağlı oldu
Bazen "Oyun Delisi" Olmak istersin .s

Gloin

En iyi cevaplar
0
Aynen dostum.
Oyunun çok güçlü bir motora sahip olması gerçekten etkileyici.
Ses sistemi ise efsane! Bu ses sistemine sahip tek oyun Warface :)
Aynen öyle kadim dostum gerçekten çok başarılı bir oyun p2w olmaması da bunun bir diğer güzelliği :şapka:

Neysek sildim oyunu.
Şaka biryana oyun çok paraya bağlı oldu
Bazen "Oyun Delisi" Olmak istersin .s
Korktuklarından dolayı p2w oyun yapıyorlar.