Zula Nasıl Kayıt Olunur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
gamer.png

zula.jpg

Giriş
Öncelikle merhabalar, konumu okumaya başladığın için teşekkürler. Bu konum da Zula'ya nasıl kayıt olacağınızı göstereceğim. Eğer yaptığım adımları aynen yaparsanız siz de Zula'ya kayıt olabilirsiniz.
Zula Nedir / Nasıl Bir Oyundur?
Zula, Madbyte Games adlı şirket tarafından yapılan ilk ve tek TÜRK yapımı MMOFPS oyunudur. Bu oyun Lokum Games tarafından dağıtılmıştır. Zulanın içindeki 6 karakter Türk Dizilerdeki karakterlerden esinlenilerek yapılmıştır. Bu oyunun Platform'u ise; Microsoft Windows'dur. Bu oyun 22 Şubat 2015 tarihinde Lokum Games tarafından dağıtılmıştır.
Bu oyunu MAC gibi platformlar üzerinden oynayamazsınız. İstiyorsanız deneyin, sadece Microsoft Windows kullananlar bu oyunu oynayabilir. Bu oyunu oynamak için en az 15 yaşın da olmanız gerekmektedir fakat siz bilirsiniz. İsterseniz 9 yaşın da oynayın. Tamam tamam kızma; istediğin yaşta oynayabileceğini biliyorum. Fazla vurma yeter ki. Hadi Zula'ya nasıl kayıt olacağını görelim.

Zula'ya Nasıl Kayıt Olurum?
Zula'ya kayıt olmayı bilmiyorsanız veya hata yaşıyorsanız belli ki yanlış yollardan gidiyorsunuzdur. Yaptığım adımları yaparak Zula'ya nasıl kayıt olacağınızı görebilirsiniz.
Buradaki adımları aynen yapmalısınız.
Bu videodaki denilenleri aynen yaparsanız bir sorun çıkmayacaktır. Çıkması da imkansızdır.

Evet sanırım videoyu izlemişsin. Bu videoyu izlerken ne yedin ne içtin söyle bana. 50 saniyenin keyfini çıkardın değil mi? Evet. Çıkardın, biliyorum. Bu adımları yaptın değil mi? Aferin. Tebrik ederim, video'mu iyi bir şekil de izlemişsin. Bir sorun çıkmadığından eminim ki kesin öyle. Neyse çok uzattım. Bitiş kısmına da bakmayı unutma sakın.
Bitiş
Evet konumu burada bitirmiş bulunmaktayım. Umarım konumu sevmişsinizdir. Aklıma pek söyleyebileceğim bir şey gelmiyor ne yazık ki. :(
Size şöyle berbat bir espri yaparak konumu bitireyim.
Sınav kolaya benziyordu ama fanta idi. :yıkıl:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...