M

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• ben özel üyeyim ve bir arkadaşımın whiteliste alınmasını istiyorum nicki lokanl alırsanız mutlu olurum teşekkürler :)
    bağış yaptım ve 7 den beri bekliyorum white list alırmısn? ayrıntılar bağıs sayfasında . 6 tl paketi unutma :)
    "White-list'e ekler misin?" diye özel mesaj atmayı bırakın. -Gelen kutusu: 23- Yakında herkes başvuru yapabilecek.
    mygodisagamer, senden bir isteğim olacak oyundaki LadySmith i banlamanı istiyorum hesap bana ait fakat giren kişi heralde küfredip adımı lekelemeye çalışıyor.şu an forumdakini daha almadı kanıtlamam gerekirse skype veya başka biryerden kanıtlayabilirim.
    selam admin serverinize daha çok online olan moderatörler ve özellikle oyuncuları takan moderatörler alabilirmisiniz 4 gündür worldguard istiyorum her şey hazır. wg istediğim yeri 100 kere bozzdular. duyarlı olmaya çağırıyorum moderatörler sanki biz yokmuşuz onlarda mod. değilmiş gibi davranıyorlar serverin haritası bozulmaya başladı yer yeri kazıyorlar yer aldınada acayim şeyler yapıyorlar
    Merhaba biliyorum birine güvenmek kolay değil ama pluginler ve kurulumdan gerçekten iyi anlarım eğer moderatöre ihtiyacınız varsa emin olun yardımım dokunur. :)
    Serverı sabah açtığımda tüm itemlerim gitmişti serverde rehber biri vardı ona sordum cevap vermeyip arkadaşlarıyla muhabbet ediyordu bu nasıl server söylermisiniz lütfen?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Aktif Üyeler