Ataberk1880

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Skype Adresini Verebilirmisin Bide Wg Atıyorsun Ya Sadece Vipler Giriyor Onu Skypeden Anlatırmısın Yada Burdan Yapmaadım Normalde Wgleri İyi biliyorum Bir Tek Onu Anlamadım Skype:Sisman571
    Skype Adresini Verebilirmisin Bide Wg Atıyorsun Ya Sadece Vipler Giriyor Onu Skypeden Anlatırmısın Yada Burdan Yapmaadım Normalde Wgleri İyi biliyorum Bir Tek Onu Anlamadım
    kardeşim /kit vip yi tüm oyuncular kullanabılıyo onu kaldırmam ıcın yardımcı olurmusun
    arkadaşım benim mc crash hatası yiyor açılmıyor sen bana bişiler dedin ama anlamadım lütfen daha iyi anlatır mısın?
    Sa ben bir sorum ile karşılaştım da sorunum şu Haritamın yarısı gitti yani daha acık olarak Ben bir harita ustünde calışıyordum sonra birden ne olduysa oyun attı tekrar girdiğimde haritanın yarısının yok olduğunu gördüm yok olan yere birşeyler de koyamıyorum o harita baya bi emekti yani
    Oha seni 5-6 ay önce ayın üyesi diye görmüştüm foruma 1 ay sonra gezinmek için gireyim dedim gene bune lan ne ara ben zaman makinesine girdim
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…